بن افلک و مت دیمن فیلمی در مورد رسوایی فیفا می‌سازند

نویسنده:

۰۴:۲۵:۴۱

به گزارش هالیوود ریپورتر، بن افلک در حال مذاکره است تا به همراه دوست و همکار قدیمیش مت دیمن، فیلمی جدید بر اساس کتابی به قلم کن بنسینگر، گزارشگر «بازفید» که هنوز انتشار نیافته است، بسازند.
کمپانی برادران وارنر در رقابتی تنگاتنگ با دیگر کمپانی‌های بزرگ فیلمسازی هالیوودی موفق شده تا حقوق ساخت این فیلم را که «Houses of Deceit» نام دارد، خریداری کند. داستان این فیلم، در مورد یکی از مدیران اجرایی فیفا، چاک بلیزر آمریکایی است که توافق کرده بود تا به صورت مخفی با اف.بی.آی همکاری کرده و به آن‌ها در انجام تحقیقاتشان در زمینه فساد گسترده‌ای که در این سازمان جریان داشت، کمک کند.
گوین اوکانر کارگردان فیلم «Warrior» که قبلا در فیلم «The Accountant» با بن افلک همکاری کرده است کارگردانی فیلم را بر عهده گرفته و به نظر می‌رسد که آنتونی تامبکیس فیلمنامه را خواهد نوشت.
چاک بلیزر ۷۰ ساله در سال ۲۰۱۳ برای انجام ۱۰ جرم از جمله رشوه، پول شویی و فرار از پرداخت مالیات گناهکار شناخته شد. او که با لقب آقای ۱۰ درصدی فوتبال شناخته می‌شد و مدیر عمومی بخش آمریکا و کاراییب فیفا بود، با افشای این موضوع که با درآمدهای این سازمان زندگی مرفهی را برای خود رقم زده جار و جنجال زیادی را برانگیخت. او آپارتمانی را در برج ترامپ منهتن با مبلغ ۶۰۰۰ دلار در ماه تنها برای استفاده گربه هایش اجاره کرده بود.
این فیلم که احتمالا بن افلک تهیه کنندگی آن را بر عهده می‌گیرد، دنباله ای بر فیلم نه چندان دلچسب «United Passions»، فیلمی که قبلا از طرف فیفا تولید شده بود است. این فیلم که در آن تیم روث نقش سپ بلاتر را بازی می‌کند، به یکی از کم فروش‌ترین فیلم‌های تاریخ سینمای آمریکا بدل شد.
 

 
 

برگرفته از
بن افلک و مت دیمن
لینک کوتاه

دیدگاه