رویاویی کوچک‌ترین قهرمانان با بزرگترین خطرها در بازی Mini Ninjas

نویسنده:

۰۹:۳۴:۵۳

در این بازی هیجان انگیز شما به هیرو و دوستان نینجایش خواهید پیوست و با پرش، دویدن و زدن ضربه های سریع راهتان را از میان سرزمین های طلسم شده باز خواهید کرد. هدف شما در این بازی باز پس گرفتن شیء باستانی سرقت شده از اژدها است.
 
شما در این بازی با ارتش جادویی فرمانده سامورایی شیطان صفتی روبرو خواهید شد و البته باید مراقب راهب های پرنده هم باشید! نوعی انرژی در این بازی وجود دارد به نام انرژی کوجی که با آزاد کردن حیوانات به دام افتاده، از بین بردن موانع و شکست دادن جنگجوهای سامورایی افزایش می یابد (کوجی به معنای جادوی نینجاست و به قدرت روحی و بدنی یک نینجا گفته میشود که در قالب حرکات خاص دست نمایان میشود). شما میتوانید با ترکیب انرژی های نینجایی خود جادوی نینجایی خلق کنید و با به کار گیری این جادو میتوانید ضربات سهمگینی به دشمن وارد کنید یا انرژی خود را افزایش دهید. دوستان شما را در قفس انداخته اند. شما با آزاد کردن آنها میتوانید از سلاح ها و مهارت هایشان برای خود استفاده کنید.
 
شما در این بازی میتوانید در نقش یکی از چهار شخصیت هیرو، فوتو، سوزومه و کونویچی بازی کنید. هر کدام از این نینجاها توانایی های خاص خود را دارد. هیرو حرکت های منحصر به فردی دارد همچون دویدن روی دیوار، او همچنین استاد استفاده از جادوی کوجی است. سوزومه میتواند از فلوت جادویی اش برای حمله به دشمنان و کشاندن وسایل قابل جمع آوری به سمت خود استفاده کند. کونویچی میتواند با پریدن از روی شانه اعضای گروه ضربه های پرشی سهمگینی به دشمنان وارد کند و فوتو هم میتواند از چکش بزرگش برای خراب کردن صخره ها یا هر چیز دیگری در محیط استفاده کند. بخشی به نام دوجو نیز در بازی در نظر گرفته شده که در آنجا میتوانید نینجاهای خود را ارتقا دهید و برایشان لباس ها، نقاب ها و سلاح های جدیدی بخرید.
 
علاوه بر این شما میتوانید حیواناتی که به دام افتاده اند را نیز آزاد کرده و از قابلیت های ویژه آنها استفاده کنید. برخی از این حیوانات عبارتند از خرس پاندا، روباه و درنا که هر کدام میتوانند روش های جدیدی را برای حمله به دشمنان سامورایی به شما آموزش دهند. گرافیک این بازی در حد معمولی و استاندارد بازی های جنگی با گرافیک دو بعدی است که البته میتوانست بهتر از این هم باشد. وقت آن است که به نینجاهای کوچولو بپیوندید و مهارت های نینجایی تان را به دیگران نشان دهید.
 

 
برگرفته از
Mini Ninjas
لینک کوتاه

دیدگاه