فروشگاه‌های اپل لوازم جانبی دیگر شرکتها را هم درون بسته‌بندی به سبک اپل عرضه خواهند کرد

نویسنده:

۰۷:۴۸:۲۰

 
بنابر گزارش 9to5Mac، اپل به مسئولان فروشگاه‌هایش در سراسر دنیا اعلام کرده که به زودی لوازم جانبی شرکتهای دیگر که از طریق اپل استورها عرضه می‌شوند هم با همکاری و دخالت اپل در طراحی بسته‌بندی‌شان اماده خواهند شد.  و البته امکان دارد که در تمام زنجیره توزیع این شرکتها هم تنها از همین بسته‌بندی‌ها استفاده شد.  به نظر می‌رسد که در آینده نزدیک دیدگاه مینیمالیستی طراحان بسته‌بندی محصولات اپل در تمامی محصولات عرضه شده درون اپل‌استورها گسترش یابد و محصولات اپل به همراه تمامی لوازم جانبی‌شان ظاهری یکدست پیدا کنند.
 
اینگونه دیگر شما هنگام جستجو در میان لوازم جانبی، حتی از ظاهر بسته بندی هم می‌توانید بفهمید که با دستگاه اپلی شما سازگاری دارد یا خیر و البته راحت‌تر می‌توانید محصولات مورد تایید اپل را پیدا کنید. گفته می شود بسیاری از برندهای حاضر در فروشگاه‌های اپل (اپل استور) از این ایده استقبال کرده اند و نامهایی چون Mophine و Logitech تصمیم دارند در این مسیر پیشرو باشند.
 
اگر شایعات منتشر شده قابل اطمینان باشند، احتمالا چنین اتفاقی از یکی دو هفته دیگر در اپل استورها رخ خواهد داد. البته برخی از این بسته بندیها اکنون در فروشگاه تازه تاسیس اپل در Upper East Side منهتن  قابل مشاهده اند و احتمالا این فروشگاه به عنوان جایگاه پایلوت اجرای این طرح انتخاب شده است. البته از سویی هم این بسته بندیها می‌تواند گمراه کننده باشد. پیش از این از روی ظاهر بسته بندی و اغلب تماشای محصول از پشت طلق آن می‌توانستید سریعا برای خرید تصمیم بگیرید. اما اکنون سردرگم خواهید شد که مثلا کیبورد آیپد مورد پسند شما در پس این جعبه سفید و زیبا پنهان شده یا درون آن یکی بسته سفید زیبا است؟!
 

 
 

برگرفته از
لوازم جانبی
لینک کوتاه