[اعلامیه] دستگاه تهویه مطبوع Next Plus Inverter ال‌جی سلامتی را با نسیمی خنک به داخل خانه می‌دمد

نویسنده:

۰۷:۴۳:۳۵

شرکت ال‌جی پرچمدار فناوری‌های مدرن دستگاه‌های تهویه مطبوع برای حل این مشکل راه‌حلی ارائه کرده است، دستگاه تهویه مطبوع Next Plus Inverter V. این مدل جدید فناوری پیشرفته مراقبت از سلامتی ال‌جی را به خدمت گرفته تا از مصرف‌کنندگان و خانواده‌هایشان مراقبت کند. همچنین، با ایجاد محیط داخلی بهداشتی و مطبوع به صورت کارا، Next Plus Inverter V شرکت ال‌جی انتخابی ایده‌آل برای ایران است.

به منظور کمک به سلامت مصرف‌کنندگان و خانواده آنها، Next Plus Inverter V از آخرین فناوری پاکسازی هوای شرکت ال‌جی بهره می‌برد. Plasmaster Ionizer Plus سه میلیون یون پلاسمستر برای استریلیزه کردن 99.9 درصد باکتری‌های E.coli در 30 دقیقه عملکرد تولید می‌کند. این فرآیند همچنین به بوزدایی خانه کمک می‌کند و به طور مؤثر ماندگاری بوهای نامطبوع را کاهش می‌دهد. فیلتر Multi Protection که با فناوری 3M تجهیز شده است با استفاده از بارهای الکتروستاتیکی مواد حساسیت‌زای معلق در هوا و ویروس‌ها را تا 9/99 درصد ظرف 10 تا 15 دقیقه نابود می‌کند.
سیستم‌های جدید تهویه هوای ال‌جی با عملکرد کارا و مؤثر با 15 متر Windblast جریان هوای سرد قدرتمندی را ایجاد می‌کنند. به علاوه، ویژگی 4-Way Swing جریان هوا را به طور یکسان در چند جهت پخش می‌کند و باعث می‌شود کل اتاق دمای یکسانی داشته باشد.

یکی از مسئولین بخش تهویه مطبوع ال‌جی می‌گوید: The Next Plus Inverter V" تمامی انتظاراتی که یک مصرف‌کننده از یک سیستم تهویه مطبوع ال‌جی دارد را برآورده می‌کند. قابلیت خنک‌کنندگی مؤثر آن و سیستم محافظ سلامتی پیشرفته کیفیت هوای درون خانه را بهبود می‌دهد. با تولید فراگیر محصولات با قابلیت بالا، ال‌جی امیدوار است که رهبری بازار سیستم‌های تهویه مطبوع خانگی را در بازار ایران حفظ کند."

LG Next Plus Inverter V از تاریخ سوم اردیبهشت ماه امسال توسط شرکت تهویه گلدیران در بازار ایران ارائه شده است.
 

برگرفته از
Next Plus Inverter
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه