تاکید مجدد نوکیا بر برنامه بازگشت به صنعت اسمارت‌فون

نویسنده:

۱۱:۲۳:۳۹

 
در بیانیه نوکیا آمده است که:
«مسیر درست بازگشت نوکیا به بازار موبایل، مدل لایسنس برند است. به این معنا که یک شریک مطمئن شناسایی شود که بتواند تمامی مسئولیت تولید، فروش، بازاریابی و پشتیبانی از مصرف‌کنندگان هر محصول را بر عهده بگیرد. 
 
اگر  و هنگامی که شریک تجاری در حد و اندازه بین المللی پیدا کنیم که بتواند چنین وظایفی را بر عهده بگیرد، همکاری نزدیکی را آغاز خواهیم کرد تا موضوعات طراحی و تکنولوژی را به نتیجه برسانیم. درست همان گونه که ما در خصوص تبلت اندرویدی نوکیا ان وان عمل کردیم. این تنها راهی است که ما باید دنبال کنیم تا ابزارهای موبایل  عالی تولید کنیم که لیافت نام پرافتخار نوکیا را داشته باشد و چیزی کهمردم با علاقه آن را بخرند.»
 
متاسفانه اگر شما هم به موبایلهای جدید نوکیا علاقه‌مند هستید، باید مدتی بیشتر برای این امر صبر کنید. زیرا طبق قرارداد میان مایکروسافت و نوکیا هنگام فروش بخش موبایل این شرکت، نوکیا برای ورود به بازار اسمارت‌فون باید تا فصل مالی چهارم سال ۲۰۱۶ صبر کند. جدا از همه اتفاقات سالهای اخیر، بسیار جذاب است که ببینیم پس از ورود دوباره این غول قدیمی دنیای موبایل، قرار است چه تحولی در صنعت اسمارت فون به وقوع بپیوندد.
 

 

برگرفته از
نوکیا
لینک کوتاه