رانندگی خطرناک در تپه‌ها با بازی Sunny Hillride

نویسنده:

۱۱:۳۴:۳۷

البته در این بازی بر خلاف بسیاری از بازی های مشابه بنزین شما تمام میشود پس باید در مصرف بنزین صرفه جویی کنید! اگر هم کسی نگاهی به ماشین شما بیاندازد میداند که عازم سفر هستید چون تمام بار و بندیل خود را روی سقف ماشین گذاشته اید. خوب چالش دیگر شما آن است که نگذارید این همه بار در حین رانندگی در تپه ها روی زمین بیافتد. کیف ها، چمدان ها، قفس پرنده و حتی مسافران شما همه باید سالم به مقصد برسند وگرنه تمام امتیاز آن مرحله را نخواهید گرفت.
 
شما در این بازی میتوانید پرش های بلندی انجام دهید اما همانطور که گفتیم باید مراقب باشید هر کاری میکنید بار و بندیل تان را سالم به مقصد برسانید! گرافیک بازی به سبک کارتونی و بسیار زیباست و موسیقی متنی که برای آن در نظر گرفته شده در سبک جاز است و میتواند هیجان بازی را به شکل قابل ملاحظه ای افزایش دهد. خلاصه داستان بازی آن است که شما با خانواده تان عازم سفر شده اید و علاوه بر چمدان ها و ساک ها قفس طوطی تان را هم برداشته اید. در تمام مسیر شما باید از تپه های ناهموار عبور کنید و در عین حال مراقب باشید بارتان به زمین نیافتد. اما از طرف دیگر هر چقدر پرش های بیشتر و کارهای خطرناک بیشتری انجام دهید امتیاز بیشتری هم میگیرید. ضمنا برای عبور از هر مرحله باید به حد نصاب امتیاز آن مرحله برسید پس نمیتوانید تمام مسیر را آرام بروید و انتظار داشته باشید که از مرحله عبور کنید. خطر کردن جزء جدایی ناپذیر این بازی است.
 
تعداد دستاوردهایی که در این بازی میتوانید به آنها دست یابید بسیار زیاد است. هر چقدر راننده شجاع تری باشید و بیشتر خطر کنید به دستاوردهای بیشتری نیز میتوانید دست پیدا کنید. همچنین بازی دارای جدول بیشترین امتیازات جهانی نیز هست که در آن میتوانید بالاترین امتیازات خود را در با امتیاز دیگر بازیکنان مقایسه کنید. در نسخه های جدیدتر بازی، اجازه های دسترسی بی موردی که در بازی وجود داشت حذف شده اند و بازی برای گوشی ها و تبلت هایی که سخت افزار ضعیف تری دارند نیز بهینه شده است. پس اگر گوشی یا تبلت تان زیاد قوی نیست نگران نباشید. اگر نسخه آخر این بازی را دانلود کنید میتوانید به راحتی آن را اجرا کرده و از آن لذت ببرید.
 
ضمنا سکه ها و یادگاری هایی نیز سر راهتان هست که میتوانید آنها را بردارید. یکی از نقاط ضعف این بازی در آن است که تعداد ماشین هایی که میتوانید انتخاب کنید و وسایل ارتقایی که برای آنها وجود دارد چندان زیاد نیست با این حال محیط کارتونی و بامزه بازی میتواند برای کسانی که دنبال یک بازی تفننی جالب میگردند لحظات شادی را به ارمغان بیاورد.

 

 
برگرفته از
Sunny Hillride
لینک کوتاه