نابغه بازی سازیه ژاپن، هیدئو کوجیما از شرکت کونامی جدا شد

نویسنده:

۱۲:۴۵:۲۶

هفته پیش بود که صداگذار شخصیت اسنیک در عنوان Metal Gear Solid V: Phantom Pain  خبر از جداییه هیدئو کوجیما، کارگردان این سری به میان آورد و در حالیکه این خبر از طرفین هنوز تایید نشده بود، حال با حذف شدن نام کوجیما از سایت و باکس‌آرت جدید بازی میتوان صحت این خبر را تصدیق کرد.

پس از منتشر شدن این باکس‌‌آرت، کاربران وب‌سایت ‌Neogaf به چند تفاوت در مقایسه با باکس‌آرت پیشین بازی پی بردند که اولی حذف شدن لوگوی Kojima Productions  از گوشه طرح و عبارت A Hideo Kojima Game از بالای آن بود.

همچنین در چند روز گذشته شاهد حذف شدن نام و لوگوی کوجیما از سایت کونامی بودیم که که همگی ثابت می‌کنند این کارگردان برجسته و نابغه صنعت گیم از این شرکت جدا شده است و ازین پس دیگر اثری از او در عنوان جاودانه‌اش یعنی Metal Gear Solid  نخواهیم دید.

این درحالیست که کونامی لاین‌آپ خود برای حضور در Gamescom  را اعلام کرد که تایید شده است Metal Gear Solid V: Phantom Pain  و PES 2016  در مراسم امسال برای عموم قابل بازی کردن هستند و این بدین معناست که کوجیما پیش از جدایی کار ساخت بازی را به اتمام رسانده و حذف نام او از روی باکس‌آرت صرفا لجبازیه کونامی با وی بوده است که این عمل، موجبات نارضایتی طرفداران از این شرکت را بوجود آورده است.
هنوز مشخص نشده است مقصد بعدی کوجیما کجا خواهد بود، اما بنظر می‌رسد شرکتهای مایکروسافت، سونی و ‌EA به شدت برای جذب او در تلاش هستند.
 

 

برگرفته از
هیدئو کوجیما
لینک کوتاه