لباس نو بر تن فوت و فن

نویسنده:

۰۳:۴۷:۲۶

شهریور 1389 تصمیم به راه اندازی وب سایتی در حوزه آی گرفتم، اما خیلی طول نکشید که علاقه مند به سایر بخش ها شدم و امروز یعنی 4 سال بعد از شروع فوت و فن این وب سایت را با لباسی نو دوباره بالا می‌برم.

از تمامی دوستانی که در کمک و همکار من بوده‌اند تشکر میکنم و امیدوارم سایتی مفید برای تمامی عزیزان باشد.

چند نکته در مورد سایت جدید:

  • شما با اسکرول کردن صفحه به پایین باعث لود شدن مابقی مطالب خواهید شد
  • سایت باید در تمامی صفحات نمایش و اندازه های مختلف خود را تنظیم و قابل نمایش کند
  • در صورتی که دوست داشته باشید فقط عکس‌های سایت را مشاهده کنید می‌توانید از منوی سمت چپ بالای صفحه لوگوی شاتر دوربین را انتخاب کنید

فن واژه‌ای فارسی به معنی راه و روش و شگرد و مهارت‌های انجام کاری است. این واژه در ادبیات کهن فارسی معنای سرود و آواز خوب نیز می‌داده‌است.

واژه فن کوتاه‌شدهٔ فند است که در فارسی به همان معنای شگرد است و ترفند از آن ساخته شده به معنای «فن شگفت‌انگیز» (مقا: تردستی). فند دگرگون‌شده پند است و معنای اصلی پند در فارسی (به‌ویژه در پارسی میانه)، راه و روش است.

واژه فارسی فن به زبان عربی راه یافته و با جمع فنون در فارسی نیز استفاده شده‌است. در عربی فن را بیشتر در همان معنای قدیم فارسی‌اش یعنی هنر و آوازه‌خوانی به‌کار می‌برند. مشتق دیگر عربی‌واری از این واژه یعنی تفنن (آوازها و روش‌های گوناگون) در فارسی در معنای تفرج به‌کار می‌رود.
فوت و فن علاوه بر معرفی کالاهای گوناگون در حوزه آی تی، اقتصاد و هنر به بررسی محصولات مختلف و همچنین فوت و فن‌های استفاده از این محصولات برای استفاده هرچه بهتر از آنها می‌پردازد

برای همکاری یا تماس با فوت و فن، لطفا به آدرس info@footofan.com ایمیل بزنید

برگرفته از
چهارسالگی فوت و فن
لینک کوتاه
برچسب ها