لو رفتن اولین تصاویر OnePlus 2 از رگلاتوری چین

نویسنده:

۱۰:۴۴:۱۵

 
سایت انگجت چین توانسته به تصاویر واضحی از OnePlus 2 دست یابد. و البته منبع این تصاویر هم جالب است! بزرگترین لو دهنده این روزها، سازمان تنظیم مقررات بیسیم چین منبع عکسهایی است که به دست انگجت چین رسیده‌اند.
 
البته پیش از این هم تصاویر بدون کیفیتی از این پرچمدار وان پلاس منتشر شده بود که استفاده از سنسور اثر انگشت در آن را نشان می‌داد.  در تصاویر تازه هم مشخص شده  که این سنسور همانند الجی  جی۴ در بخش پشتی موبایل قرار دارد. حتی شیوه قرارگیری دوربین عقب، فلش و سنسور اثرانگشت هم بسیار شبیه LG G4 هستند.  به نظر می‌رسد که در پشت وان پلاس دوم خبری از دو دوربین نباشد، اما به جای آن مانند ال جی از سیستم فوکوس لیزری استفاده شده باشد. 
 
پیش از این به شکل‌های گوناگون از مشخصات اصلی وان پلاس دوم آگاه شده ‌ایم و می‌دانیم که قرار است از پردازنده اسنپ‌دراگون ۸۱۰، رم ۴ گیگابایتی، باتری ۳۳۰۰ میلی‌آمپر ساعتی، دوربین عقب ۱۳ مگاپیکسلی و قابلیت پشتیبانی از دو سیم‌کارت بهره ببرد. همچنین می‌دانیم که بخش پشتی آن از طرح ویژه «ترکیب چند ماده» ویژه وان پلاس پیروی می کند و احتمالا با یک فریم فلزی احاطه شود. 
 
همه این مشخصات عالی هستند. اما قیمت چه می‌شود؟ وان پلاس اول تنها با دعوت‌نامه و قیمت ۳۰۰ دلار فروخته می‌شد. اما درباره وان پلاس دو هنوز رسما چیزی اعلام نشده است. اما انتظار می‌رود با اندکی افزایش فروخته شود.  چند روز صبر همه چیز را مشخص خواهد کرد.
 

 
 

برگرفته از
OnePlus 2
لینک کوتاه