لو رفتن نسل جدید موتو ایکس، نمایشگر بزرگ و فلش دوربین جلو

نویسنده:

۱۰:۴۵:۰۰

 
امروز هم جزئیات و تصاویر بیشتری در صفحه فیسبوک Perú Android منتشر شده است. این صفحه فیسبوک پروئی در زمینه انتشار اطلاعات و تصاویر از منابع ناشناس بسیار فعال است. آنها همیشه می‌گویند که اطلاعات اکتسابی ۱۰۰ درصد قابل اعتماد و اثبات نیستند، اما شواهد نشان می‌دهد که از دقت خوبی برخوردار باشند. برای شروع، جزئیات لو رفته مدعی هستند که موتو ایکس ۲۰۱۵ با کیفیت نمایشگر 2K و دوربین عقب ۲۱ مگاپیکسلی عرضه خواهد شد.
 
این موضوع به خودی خود خبر چندان بزرگی نیست، اما نمایش چنین تصاویری باعث می‌شود با کنجکاوی و فضولی بیشتری به انتظار بنشینیم. این تصاویر نشان می‌دهند که موبایل جدید موتورولا احتمالا در کنار دوربین جلو به فلش هم مجهز شده تا در نور کم هم بتوانیم سلفی‌های جذابی ثبت کنیم.  علاوه بر این شایعات در خصوص سنسور اثر انگشت هم تا حدی تایید می‌شوند و ممکن است در جایی عجیب قرار داشته باشند. با توجه به گفته‌های برخی منابع، به نظر می‌رسد موتورولا به جای قرار دادن سنسور در بخش پشتی گوشی، قرار است آن را در زیر اسپیکر جلویی اسمارت فون (در پایین نمایشگر) قرار دهد.
    
اگر چنین اتفاقی بیافتد، احتمالا موتورولا اولین شرکتی است که توانسته جای مناسبی برای سنسور اثر انگشت پیدا کند و بدون اتلاف فضای زیادی از موبایل، آن را به درستی جای‌گذاری کند. با پیاده سازی این تکنیک تازه، موتورولا می‌تواند به شکل موثری حاشیه اطراف نمایشگر را کوچک و نازک نگه دارد و همزمان این قابلیت بیومتریک ویژه را به موتو ایکس ۲۰۱۵ بیفزاید.
 
البته همیشه شایعات با اندکی پیاز داغ هم همراه هستند و در این زمینه باید با شک و تردید به صحت تمام انها نگریست. این در حالی است که Perú Android هم هیچگاه با قطعیت صحت اطلاعات منتشره را تایید نکرده است.  از دیگر مشخصات احتمالی موتو ایکس ۲۰۱۵ می‌توان به پردازنده اسنپ‌دراگون ۸۰۸، رم ۴ گیگابایتی، نمایشگر ۵.۲ اینچی QHD  و باتری ۳۲۸۰ میلی‌آمپر ساعتی اشاره کرد. 
  
احتمالا زمان زیادی برای تایید این اطلاعات لازم نباشد. زیرا موتورولا در ۲۸ ژولای یک کنفرانس خبری در لندن برگزار خواهد کرد که ممکن است برای معرفی موتو ایکس ۲۰۱۵ باشد. 
 

 

برگرفته از
Moto X
لینک کوتاه