اطلاعات جدیدی از Fallout 4 منتشر شد

نویسنده:

۱۲:۳۹:۴۰

اولین چیزی که درجریان این مراسم به آن اشاره شد، انیمیشن‌های پیش‌فرض برای سگ همراهتان در بازی بود. طبق گفته سازندگان آن‌ها ساعت‌ها رفتار و حرکات مختلف یک سگ را فیلم‌برداری کرده و انیمیشن‌های بازی درواقع از آنالیز این ویدیوها به دست آمده است. در حین نمایش ویدیو این بازی به بخشی از کارایی‌های به همراه داشتن سگ اشاره شد که از آن‌ها میتوان به قابلیت فرستادن سگ به داخل ساختمان‌های برای پیدا کردن غذا و مهمات اشاره کرد.

بجز انیمیشن‌های سگ، سازندگان تایید کرده‌اند بسیاری از انیمیشن‌های بازی از طریق موشن‌کپچر درست شده‌اند بجز انیمیشن‌های مربوط به حرکات صورت که همگی ساخته شده توسط تیم طراحی بازیست.


همچنین همانند قسمت‌های قبلی، اینبار نیز قابلیت ازدواج در بازی وجود دارد و بازی‌باز میتواند با توجه به جناح‌های داستانیه بازی یا با انتخابی کاملا آزادانه اقدام به انتخاب همسر خود کند که حضور این همراه شما را در طی کردن مراحل بازی بسیار کمک کند.


از دیگر میتوان اطلاعات جدید بازی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

·        درحین نبرد می‌توان با پیپ-بوی (کامپیوتر همراهی که روی مچ دستتان نصب شده) کار کنید که در حین کار بازی متوقف خواهد شد.
·        یکی از لوکیشن‌های بازی ‌Diamond City‌ نام دارد که بر روی خرابه‌های پارک Fenway در بوستون احداث شده است.
·        قابلیت‌های هک کردن سیستم‌ها و باز کردن قفل‌ها باز هم در بازی وجود دارد و ساختار آن‌ها مشابه فالوت3  است.
·        از جمله رفتارها و برخوردهای NPCهای بازی می‌توان به نبر آن‌ها با یکدیگر اشاره کرد که بازی‌باز می‌تواند بنا بر انتخاب خود در این نبردها مداخله کند یا از کنار آن‌ها بگذرد.
·        انیمیشن‌های هدشات بازی پیشرفت داشته و با انواع مختلف متلاشی شدن آن برخورد خواهیم کرد.
 
فالوت4 در تاریخ دهم نوامبر برای کنسولهای PS4 و XOne  و کامپیوترهای شخصی منتشر خواهد شد.
 

 

برگرفته از
Fallout 4
لینک کوتاه