آغاز ثبت‌نام و رزرو ایمیل برای دریافت دعوتنامه خرید تلفن هوشمند OnePlus 2

نویسنده:

۰۹:۲۸:۳۷

اگر شلوغی سرورهای شرکت وان پلاس به شما اجازه دهد، از همین حالا می‌توانید با مراجعه به سایت شرکت، نام خود را در لیست افراد رزرو برای خرید وان‌پلاس دوم ثبت کنید. شاید شانس با شما همراه باشد و به سرعت دعوتنامه‌ای به دست‌تان برسد!
 
وان پلاس از ابتدای کار به جای استفاده از هر سیستم توزیع محصول متداول در دنیای امروز، به سراغ شیوه نسبتا منسوخ فروش دعوتنامه‌ای رفته است. زیرا مدعی است که اینگونه بهتر می‌تواند منابع و دارایی‌هایش را مدیریت کند و به امید فروش کالا، سرمایه‌اش را راهی انبارهای شرکت ننماید.
 
اکنون هم همانند وان پلاس اول، شما می‌توانید از افرادی که پیش‌تر وان پلاس دوم را خریداری کرده‌اند، دعوتنامه‌ای دریافت کرده و موبایل مورد علاقه‌تان را بخرید. همچنین این شرکت برنامه‌های تبلیغاتی و جوایزی را پیش‌بینی کرده که برخی افراد از این طریق می‌توانند دعوتنامه دریافت نمایند. تازه پس از آنکه وان پلاس دوم خود را از طریق دعوتنامه خریداری کرده و پول آن را پرداخت کنید، باید حدود سه هفته منتظر بمانید تا به دست تان برسد.
 
این شرکت در سایت خود می‌گوید: «هنگامی که یک وان پلاس ۲ متولد می‌شود، دعوتنامه‌ای برایش خلق می‌گردد تا بتواند خانه ابدیش را پیدا کند. همزمان با عرضه پرچمدار دوم مان، ما با جامعه هدفی بسیار بزرگتر از پیش روبرو هستیم  که این می تواند باعث چالش‌های فراوان و تازه‌ای برایمان باشد. لذا استفاده از سیستم دعوتنامه به ما کمک می‌کند تا این چالشها را مدیریت کنیم.»
 
البته به نظر می‌رسد بعد از خوابیدن تب و تاپ عرضه وان پلاس جدید، این محصول هم به سرنوشت وان پلاس اول دچار شود. به گونه‌ای که این موبایل ساز چینی در ماه آوریل گذشته بالاخره اعلام کرد که برای OnePlus One سیستم دعوتنامه‌ای را کنار گذارده و اکنون همگان می‌توانند به تعداد مورد نیاز این اسمارت فون را خریداری کنند. 
 

 
 

برگرفته از
OnePlus 2
لینک کوتاه