[اعلامیه] جشنوارۀ 4G ایرانسل تا ۱۳ مرداد ادامه دارد

نویسنده:

۰۳:۱۵:۲۳


تا 60 درصد تخفیف در کالای الکترونیک به همراه یک یوسیم با 12 گیگابایت ترافیک رایگان
 

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این اپراتور تلفن همراه بعنوان ارائه‌دهندۀ سریع‌ترین اینترنت کشور، در جشنوارۀ خود که تا 13 مردادماه ادامه دارد، به خریداران محصولات 4G/LTE یک سیم کارت نسل چهار (یوسیم) رایگان به همراه 12 گیگابایت اینترنت، هدیه می‌دهد.

فروشگاه اینترنتی بامیلو نیز با تأمین و فروش محصولات 4G این جشنواره برای همراهی سیم کارت و اینترنت هدیۀ ایرانسل، فروش انواع لوازم الکترونیک را با 60 درصد تخفیف آغاز کرده است.

این فروشگاه انواع موبایل را تا 25 درصد، انواع نوت‌بوک و تبلت تا 17 درصد، مودم نسل سه و چهار تا 60 درصد و انواع پاوربانک را تا 60 درصد تخفیف به متقاضیان به صورت اینترنتی می‌فروشد.

به این ترتیب تمام افرادی که در این جشنواره شرکت کرده و کالاهای دلخواه خود را خریداری می‌کنند، از سیم کارت USIM ایرانسل به همراه 12 گیگابایت اینترنت همراه هدیۀ این اپراتور، برخوردار خواهند شد.

متقاضیانی که پیش از این در صفحۀ «شانس در می‌زنه…» ایرانسل ثبت نام کرده‌‌اند، از طریق ایمیل و پیامک در جریان جزئیات این جشنواره قرار گرفته‌اند. با این حال سایر علاقه‌مندان به استفاده از شرایط جشنوارۀ 4G نیز می‌تواند با مراجعه به سایت فروشگاه اینترنتی بامیلو به آدرس irancell.bamilo.com، از شرایط کالاها، قیمت‌ها و نحوۀ دریافت آنها آگاه شوند.
 
 

برگرفته از
جشنوارۀ 4G
لینک کوتاه
برچسب ها