توقف ارسال هرزنامه توسط لینکد‌این

نویسنده:

۰۴:۳۹:۲۵

اگر به هر دلیلی یک حساب کاربری در شبکه اجتماعی لینکد‌این (LinkedIn) ساخته‌اید، احتمالاً به دریافت سیل عظیمی از ایمیل‌های روزانه از سوی این شبکه اجتماعی عادت دارید. بیشتر این ایمیل‌ها معمولاً مستقیماً به سطل زباله فرستاده می‌شوند. خوشبختانه این شبکه اجتماعی که در حوزه کاریابی فعال است، متوجه بیهودگی ایمیل‌های خود شده و قصد دارد تغییراتی در این روند ایجاد کند.

شبکه اجتماعی لینکد‌این روز دوشنبه ۲۸ جولای از طریق انتشار پستی در وبلاگ خود، از کاهش تعداد ایمیل‌های ارسالی خود خبر داد. این شبکه اجتماعی قصد دارد تعداد ایمیل‌های ارسالی به کاربران را کاهش داده و موضوع‌های ایمیل‌های خود را مرتبط‌تر سازد. کاربران به جای دریافت ایمیل هر دعوت‌نامه یا اطلاع‌رسانی گروهی، آپدیتی از تمام این مباحث را به صورت خلاصه در یک ایمیل دریافت خواهند کرد. این شرکت در حال حاضر این تغییرات را اعمال کرده و تعداد ایمیل‌های ارسالی خود را تا ۴۰ درصد کاهش داده است. بدین طریق نیمی از شکایات کاربران رفع شده است.

طبق گفته لینکد‌این، در آینده تغییرات بیشتری اعمال خواهد کرد. همچنین این شرکت به کاربران یادآوری می‌کند که می‌توانند تنظیمات ایمیلشان را تغییر دهند یا عضویت خود در برخی از گروه‌های خاص را با مراجعه به قسمت پایین هر ایمیل، لغو کنند. البته، برای این کار ابتدا باید ایمیل دریافت شده را باز کنید.

 

برگرفته از
لینکد‌این
لینک کوتاه

دیدگاه