فیلم ششم «مأموریت غیر ممکن» هم ساخته می‌شود!

نویسنده:

۰۱:۳۹:۰۲

فیلم پنجم از مجموعه فیلم‌های هیجانی و اکشن مأموریت غیر ممکن که «مأموریت غیر ممکن: ملت سرکش» (Mission Impossible: Rogue Nation) نام دارد، با بازی بازیگران درخشانی چون تام کروز، جرمی رنر، الک بالدوین و سیمون پگ  به تازگی در سینماهای جهان اکران شده است.

تام کروز که برای تبلیغ این فیلم در برنامه دیلی شو شرکت کرده بود، به جان استوارت مجری این برنامه گفت: «ما در حال کار بر روی فیلم جدید هستیم و احتمالا فیلم برداری آن را تابستان سال آینده آغاز می‌کنیم.»

استودیو پارامونت هنوز به صورت رسمی ساخت فیلم ششم از این مجموعه را اعلام نکرده اما این فیلم‌ها برای این استودیو بسیار پرسود بوده‌اند و اگر تام کروز هم باری دیگر بازی در نقش ایتان هانت را برعهده بگیرد، کاملا مشخص است که پارامونت چراغ سبز ساخت آن را نشان می‌دهد. بین ساخت دنباله‌های فیلم‌های مجموعه مأموریت غیر ممکن همیشه فاصله زیادی افتاده (حداقل ۴ سال) اما اگر ساخت فیلم ششم تأیید شود، سریع‌ترین دنباله‌ای است که در این مجموعه ساخته شده است.

مجموعه فیلم‌های مأموریت غیر ممکن از سال ۱۹۹۶ ساخته شده‌اند و تا به حال بیش از ۲ میلیارد دلار در گیشه‌ها فروخته‌اند؛ «ملت سرکش» نیز با انواع بدل کاری‌هایی که تام کروز خود انجام داده، بدون شک به این رقم خواهد افزود.
 

برگرفته از
مأموریت غیر ممکن
لینک کوتاه