«رسوایی فیفا» موضوع نمایشگاهی جدید در آمریکا

نویسنده:

۰۱:۴۱:۰۳

چند ماه پیش، دنیای بین المللی فوتبال هنگامی که ۱۴ مقام بلند پایه و مدیران اجرایی فیفا توسط مقامات آمریکایی و سوییسی به اخاذی متهم شدند، زیر و رو شد؛ آن‌ها این گروه را به دریافت بیش از ۱۵۰ میلیون دلار رشوه و بازپرداخت متهم کردند.

این نمایشگاه دائمی که «بازی زیبا زشت می‌شود» نام دارد شامل عکس‌ها، بریده‌هایی از رسانه‌ها و روایت‌هایی از اتهامات رشوه‌گیری‌ها و دیگر فعالیت‌های مجرمانه‌ای است که در داخل فدراسیون بین المللی فوتبال اتفاق افتاده و در تاریخ یکم ماه سپتامبر آغاز به کار خواهد کرد.

جاناتان آلمن، مدیر اجرایی موزه آشوب‌گران در کنفرانسی خبری گفت: «این نمایشگاه کاملا از دل اخبار روز در مورد محبوب ترین ورزش جهان بیرون کشیده شده است. برای جمعیت رو به افزایش بازدیدکنندگان موزه ما که از کشورهایی چون انگلستان، مکزیک، برزیل و ایتالیا به این موزه می آیند، رسوایی فیفا نمونه شاخص و واضحی از اشکال مختلفی است که جرایم سازمان یافته می‌تواند به خود بگیرد.»

موزه آشوب‌گران که در سال ۲۰۱۲ درهای خود را به روی بازدید عموم گشود، توسط شهردار قبلی لاس وگاس و وکیل مدافع آشوبگران اسکار گودمن پایه گذاری شده است.

در ایالتی که مردم مهمانی‌های مجردی و عروسی‌های لحظه‌ای را برگزار می‌کنند، این که این موزه هم به بازدید کنندگان اجازه برگزاری عروسی‌هایی به نام «شبی با آشوبگران» را هم می‌دهد چندان جای تعجبی ندارد! در این مراسم  انواع تفریحات برای مهمانان تا سقف ۵۰ نفر  مهیا است و آن‌ها می‌توانند شبی متفاوت را با برنامه ریزی موزه تحربه کنند.

 

برگرفته از
رسوایی فیفا
لینک کوتاه

دیدگاه