درخشش جانی دپ در تریلر جدید فیلم «بلک مَس»

نویسنده:

۱۲:۳۲:۰۰

اولین تریلر بلند فیلم «بلک مس»(Black Mass) منتشر شد و آن طور که به نظر می‌آید، جانی دپ باری دیگر بازی در فیلم‌های خوش ساخت را آغاز کرده است. بعد از بازی در ملغمه‌ای از فیلم‌های نا موفق  از «برتری»(Transcendence) گرفته تا «رنجر تنها»(The Lone Ranger)، حالا به نظر می‌رسد که فیلم بلک مس بازگشتی موفقیت آمیز را برای جانی دپ ۵۲ ساله رقم بزند.
جانی دپ در این فیلم در نقش مجرم بدنام آمریکایی جیمز وایتی بالجر بازی می‌کند و بازیگران درخشانی چون بندیکت کامبربچ(هابیت، بازی تقلید، شرلوک)، جس پلمونز و کوین بیکن هم در کنار او به بازی پرداخته‌اند.

بلک مس فیلم درامی است که داستان آن در دهه هفتاد و بوستون جنوبی می‌گذرد؛ زمانی که اتحادی شوم بین جان کانالی مأمور اف.بی.آی و وایتی بالجر-هنگامی که او تلاش می‌کند تا این مجرم ایرلندی را به نفع اف.بی.آی به کار بگیرد-شکل می‌گیرد. فیلم نشان می‌دهد که چگونه بالجر با سوءاستفاده از موقعیت و مصونیتش در برابر نیروی پلیس به یکی از قسی القلب‌ترین و خطرناک‌ترین گنگسترهای تاریخ بوستون تبدیل می‌شود.

این فیلم بر اساس داستانی واقعی ساخته شده و اسکات کوپر کارگردانی آن را برعهده داشته است.
در سال ۲۰۱۱، وایتی بالجر در سن ۸۱ سالگی دستگیر و برای انجام ۱۹ فقره قتل، اخاذی، توزیع مواد مخدر و زورگیری به تحمل ۲ بار حبس ابد در زندان محکوم شد.
فیلم «بلک مس» در تاریخ ۱۸ سپتامبر در سینماهای آمریکا اکران می‌شود.
تریلر جذاب این فیلم را می‌توانید در اینجا مشاهده نمایید:

 
برگرفته از
بلک مَس
لینک کوتاه

دیدگاه