پارکینگی که به آلاچیق تبدیل می‌شود

نویسنده:

۱۲:۵۳:۳۱

طبق گزارش سایت Stranger، هزینه ساخت یک پارکینگ در خانه‌ای در سیاتل حدود بیست الی پنجاه هزار دلار است. طبق یک تحقیق که در سال ۲۰۱۲ در شهر پورتلند آمریکا صورت گرفته، این هزینه باعث افزایش اجاره‌بها نیز می‌شود و مستأجران باید پانصد دلار بیشتر برای پارکینگ بپردازند.

اگرچه GazeBox نمی‌تواند این هزینه‌ها را کاهش دهد؛ اما اگر منزلتان پارکینگ ندارد، یک راه‌حل جایگزین به شما ارائه می‌دهد که بسیار جذاب است. ساختار GazeBox طوری است که سرپناهی برای اتومبیل فراهم می‌آورد تا آن را از خورشید، باران، یخ، برف و پرندگان محافظت کند. با این حال، زمانی که اتومبیلتان جای دیگری است، می‌توانید GazeBox را به یک آلاچیق تبدیل کنید.

چارچوب آهنی و پنل‌های پلی کربنات GazeBox متحرک هستند تا یا اطراف اتومبیل شما را بپوشانند یا بخش‌های کناری را باز کرده و فضایی در سایه برایتان فراهم آورند. هر دو بخش این سرپناه همانند پارکینگ‌های قدیمی و با استفاده از دستگاه کنترل از راه دور باز می‌شود. همچنین کاربران می‌توانند یک سیستم آلارم یا تهویه هوا نیز به این پارکینگ اضافه کنند.
طبق ادعای شرکت ایتالیایی که GazeBox را می‌سازد، ثابت کردن این پارکینگ روی زمین راحت است و اگر روی ملک خصوصی خود آن را به کار بگیرید، به مجوز خاصی نیاز ندارد. با این حال، این موضوع به محل زندگی کاربر نیز بستگی دارد.

اندازه متوسط این پارکینگ تنها ۲۰ فوت طول دارد. این سایز برای خانه‌هایی که ورودی مختص اتومبیل دارند؛ اما پارکینگ ندارند، به ویژه در جاهایی که زمستان‌های بسیار سردی را تجربه می‌کنند، کاملاً مناسب است. یکی از مشکلات مهمی که در صورت پارک اتومبیل در فضای باز و در آب‌وهوای سرد پیش می‌آید، تمیز کردن برف و یخ روی شیشه جلو است. با به‌کارگیری GazeBox این مشکل نیز رفع می‌شود. 

برگرفته از
آلاچیق
لینک کوتاه

دیدگاه