ساخت «بازی تاج و تخت» برای ۸ فصل تأیید شد!

نویسنده:

۱۲:۵۰:۲۱

ساخت فصل هشتم از مجموعه محبوب حماسی و درام «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones) تأیید شده و اگر مسئولان شبکه اچ.بی.او با استقبال کافی مخاطبان مواجه شوند ممکن است این مجموعه در فصل‌های زیادتری هم ساخته شود.

بر خلاف اظهارات قبلی تهیه کنندگان این مجموعه که تأکید داشتند تنها ۷ فصل از این مجموعه فانتزی/درام را خواهند ساخت، مایکل لومباردو مدیر بخش برنامه ریزی شبکه اچ.بی.او سخنان دیگری می‌گوید و اشاره کرده است که حتی ممکن است این مجموعه بیش از ۸ فصل ادامه داشته باشد.

به گزارش انترتینمنت ویکلی لومباردو در تور خبری صنف منتقدین تلویزیونی به جمع منتقدان گفت: «ساخت تنها  ۷ فصل و تمام کردن مجموعه در این  زمان هرگز دستور کار اصلی نبوده است.»
«حالا سوالی که پرسیده می‌شود این است: بعد از فصل هفتم چند فصل دیگر خواهیم ساخت؟ همه می‌دانند که ما مشغول فیلم بردای فصل ششم هستیم و با خوش بینی در مورد فصل هفتم برنامه ریزی می‌کنیم. دیوید بنیوف و دن ویس سازندگان مجموعه می‌گویند که به نظرشان ساخت این مجموعه دو سال دیگر هم بعد از فصل ششم ادامه خواهد داشت. من همیشه دوست داشته‌ام که آن‌ها نظرشان را عوض کنند، اما در حال حاضر این چیزی است که ما با آن رو به رو هستیم.»

لومباردو همچنین اشاره کرده  که تا به حال هیچ حرفی در مورد ساخت مجموعه‌ای با محوریت پیشینه داستان‌های مجموعه تاج و تخت در میان نبوده است اما او با روی باز از هر ایده‌ای که دیوید بنیوف و دن ویس داشته باشند استقبال خواهد کرد.

و اما در مورد موضوعی که بحث داغ این روزهای همه طرفداران بازی تاج و تخت است-این که جان اسنو شخصیت محبوب این مجموعه واقعا مرده است یا نه-لومباردو نظر روشن و صریح خود را این گونه بیان کرد:

«از نظر من مرده، مرده است و مرده خواهد ماند. بله به نظرم این طور است، با توجه به همه چیزهایی که دیده، شنیده و خوانده‌ام، جان اسنو واقعا مرده است.»

 

برگرفته از
بازی تاج و تخت
لینک کوتاه