[Gamescom 2015] عنوان انحصاری Scalebound دارای بخش Co-op چهارنفره خواهد بود

نویسنده:

۰۱:۰۷:۵۶

Scalebound که توسط استودیو Platinum Games ساخته می‌شود، عنوانی با سبک اکشن و نقش‌آفرینی است که شما و اژدهای همراهتان را درگیر نبرد‌هایی سهمگین با موجودات بزرگ خواهد کرد.

در هنگام پخش تریلر بازی، استودیو Platinum Games اعلام کرد که بازی دارای بخش Co-op چهارنفره خواهد بود، بدین معنا که بخش داستانی بازی را می‌توانید به همراه سه نفر دیگر به پایان برسانید. بخش Co-op بازی بسیار سرگرم‌کننده و شلوغ به نظر می‌رسد.

Scalebound
شباهت‌های متعددی با ساخته استودیو Ninja Theory، سری Devil May Cry، دارد. شخصیت اصلی بازی مرد جوانی است که سلاح‌های بزرگی را به دوش می‌کشد و بی‌شباهت به شخصیت دانته از Devil May Cry نیست. اکشن و گیم‌پلی بازی همان چیزی است که طرفداران بازی‌های Platinum انتظار آن را دارند، با این تفاوت که این‌بار اژدهایی شخصیت اصلی بازی را همراهی می‌کند و گیمر‌ها می‌توانند سوار بر اژدها شده و یا در نبرد‌ها از او یاری جویند.

از اژدها که بگذریم، فاکتوری که اکشن Scalebound را خاص می‌سازد این است که شخصیت اصلی این توانایی را دارد که قابلیت‌های اژدها را نیز در درست بگیرد. در این تریلر، پوست او گویا به زره و فلس‌های اژدها تغییر یافت و او تبدیل به شوالیه‌ای کلاسیک با شمشیری بلند شد.

بازی بسیار جذاب به نظر می‌آید. اژدهای شما و هیولایی غول‌آسا به پیکار یک‌دیگر می‌روند در حالی که شخصیت اصلی بازی هدف را دور زده و به دنبال نقاط ضعف آن می گردد. در آخر، کاراکتر بازی به بالای هیولای دشمن رفته و به آن حمله می‌کند.
Scalebound سال آینده به صورت انحصاری برای کنسول اکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.
 

 

برگرفته از
Scalebound
لینک کوتاه