حضور کالین فارل در فیلم جدید هری پاتر!

نویسنده:

۰۷:۲۰:۵۶

فیلم «جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن‌ها» پیشینه‌ای بر داستان هری پاتر است و فضای داستانی آن ۷۰ سال پیش از داستان‌های اصلی هری پاتر اتفاق می‌افتد. کالین فارل بازیگر ۳۹ ساله ایرلندی در کنار ادی ردمین(تئوری همه چیز) و کاترین واترستون در آن به ایفای نقش خواهد پرداخت.

به گزارش هالیوود ریپورتر کالین فارل بازیگر نام آشنایی که در فیلم‌هایی چون «گزارش اقلیت»، «بی باک» و «اسکندر» ظاهر شده و هم اکنون فصل دوم سریال «ترو دیتکتیو»(True Detective) با بازی او در حال پخش است، در این فیلم جدید نقش جادوگری به نام گرِیوز(Graves) که نیوت اسکمندر(با بازی ادی ردمین) را در نیویورک ملاقات می‌کند، بازی خواهد کرد.

فیلم «جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن‌ها» داستان جادوگری به نام نیوت اسکمندر و ماجراهای اوست. او به دنبال کشف و ضبط زندگی و انواع جانوران و موجودات جادویی در میان جامعه جادوگری است تا دانشنامه‌ای گردآوری کند؛ ۷۰ سال بعد هری و هم کلاسی‌هایش در مدرسه جادوگری هاگوارتز از این کتاب به عنوان یکی از کتاب‌های درسی استفاده می‌کنند.

دیوید ییتس که کارگردانی ۴ فیلم هری پاتر(هری پاتر و محفل ققنوس، هری پاتر و شاهزاده دورگه، هری پاتر و یادگاران مرگ – قسمت اول، هری پاتر و یادگاران مرگ – قسمت دوم) را بر عهده داشته است، کارگردانی این فیلم را هم بر عهده دارد و کاترین واتراستون(Inherent Vice)، اِرزا میلر(The Perks of Being a Wallflowe) و آلیسون سودال(Dig) هم در آن بازی می‌کنند.

جی.کی.رولینگ نویسنده کتاب‌های هری پاتر خود نوشتن فیلمنامه «جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن‌ها» را بر عهده گرفته و به عنوان تهیه کننده هم ساخت در این فیلم همکاری می‌کند.
اکران فیلم «جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن‌ها» برای تاریخ ۱۸ نوامبر سال ۲۰۱۶ برنامه ریزی شده است.
 

برگرفته از
کالین فارل
لینک کوتاه

دیدگاه