تولید اپل واچ‌های سفارشی توسط شرکت جواهر سازی روس برای بزرگداشت پوتین، لنین و پتر کبیر

نویسنده:

۱۲:۱۲:۵۹

اولین مدل که به افتخار پوتین رئیس جمهور روسیه تولید شده، نمایش دهنده نمای دور برخی بناهای تاریخی و مشهور مسکو، نماد دولت به شکل یک تاج بر روی دکمه کناری ساعت، و نام و امضای ولادمیر پوتین در سمت دیگر اپل واچ است.
 
اما اگر شما از طرفداران سینه‌چاک پوتین نیستید، شاید بخواهید با اپل واچ‌تان روزهای حکومت لنین و انقلاب اکتبر را همیشه به یاد داشته باشید. البته اینجا با نسخه معتدل شده‌ای از لنین سروکار دارید که به چند نشان شوروی سابق بر روی بدنه و نماد داس و چکش روی دکمه کناری اپل واچ بسنده شده است.
 
و سر انجام اگر از هیچ یک از این دو رهبر روسیه نوین خوشتان نیاید و همیشه در رویای کاخ‌های مجلل روسی باشید؛ برند Caviar نسخه سفارشی از اپل واچ را برای‌تان تهیه دیده که ادای احترامی به تزار پتر کبیر است. کسی که او را به عنوان یکی از بزرگترین مصلحان روسیه می‌شناسند و شاید یک ساعت هوشمند اپل واچ طلایی مجلل و شاهانه بهترین شیوه برای بزرگداشت میراث معنوی وی باشد.
 
فروش اپل واچ از ۳۱ ژولای در روسیه وارد بازار شد و حداقل در جلوی اپل استور مسکو مردم برای خرید آن به صف ایستادند. البته دیمیتری مدودوف نخست وزیر  روسیه بسیار زودتر از آن با به دست داشتن اپل واچ در تصاویر ظاهر شده بود.
 
اگر شما هم اخبار گجتهای جواهر نشان را دنبال کنید حتما برند Caviar را از تولید جالب و جذاب قبلی‌شان به یاد دارید. این شرکت یک قاب طلایی آیفون با تصویر پوتین تهیه دیده بود که بسیار زود هم تمامی موجودی آن به فروش رسید.
 
 

 
 

برگرفته از
اپل واچ‌های سفارشی
لینک کوتاه