برنامه شیائومی چینی برای مونتاژ اسمارت‌فونها در کارخانه هندی

نویسنده:

۱۲:۲۳:۲۴

 
شیائومی تصمیم گرفته سرمایه گذاری خوبی برای راه اندازی کارخانجات مونتاژ و تولید در هند انجام دهد. البته به نظر می‌رسد که این برنامه قرار است بیشتر با همکاری و همراهی فاکسکان عملی شود و شروع تولید محصولات تازه هم از شهر سری‌سیتی در ایالت آندرا پرادش است که به عنوان سرچشمه استعدادهای ناب علوم، مهندسی و تکنولوژی هند شناخته می‌شود و یک شهر کاملا صنعتی است. اولین محصول شیائومی که در هند تولید و عرضه خواهد شد، Redmi 2 Prime است که نسخه‌ای بومی شده از Redmi 2  شیائومی خواهد بود و احتمالا ۱۱۰ دلار قیمت گذاری شود.
 
احتمالا هند مقصد نهایی تمام شرکتهای تکنولوژی در سال ۲۰۱۶ باشد و سرمایه گذاری عظیمی برای تولید و عرضه محصول در این بازار پر رونق صورت خواهد گرفت.  علاوه بر این گفته می‌شود در کنار شیائومی و فاکسکان، گوگل هم قصد دارد به پروژه اندروید وان جان دوباره ای بخشیده و تولید یک ابزار با کیفیت بالا و قیمت کمتر از ۵۰ دلار را در هند آغاز کند.  هرچند که متاسفانه تلاش گوگل برای ارائه خدمات سطح بالا به اندروید وان احتمالا به دلیل زیرساختهای موبایل ضعیف این کشور با مشکل روبرو خواهد شد.
 
درباره Redmi 2 Prime هم باید بگوییم که یک اسمارت فون ۴.۷ اینچی با پردازنده اسنپدراگون ۴۱۰ و با قابلیت پشتیبانی از دو سیم کارت همزمان است. همچنین رم ۲ گیگابایتی و حافظه داخلی ۱۶ گیگابایتی آن را همراهی خواهند کرد.
 
 

 

برگرفته از
شیائومی
لینک کوتاه