Fallout Shelter برای سیستم عامل اندروید منتشر شد

نویسنده:

۰۷:۳۴:۴۳

Fallout Shelter در جریان کنفرانس بتسدا در مراسم E3 معرفی و دقایقی پس از آن برای سیستم عامل iOS منتشر گردید. این اولین باری بود که این کمپانی در جشنواره E3 کنفرانس برگزار می‌کرد. Fallout Shelter به شما اجازه می‌دهد تا پناهگاه خود-که سری Fallout با نام Vault از آن یاد می‌کند-را ساخته و در نقش مسئول آن قرار بگیرید. در واقع کنترل تمامی افراد درون پناهگاه در دستان شما قرار گرفته و باید آن‌ها را خوشحال و راضی نگه‌ دارید.

به گفته Todd Howard، کارگردان سری Fallout، این بازی با هدف درآمدزایی وسیع ساخته نشده، اما در حقیقت Fallout Shelter به این سطح نیز دست یافته است. این بازی که اولین نسخه موبایلی از سری محبوب Fallout است، تنها در دو هفته اول انتشارش از طریق فروش لانچ‌باکس‌ها، 5.1 میلیون دلار عاید سازندگانش کرده است.

شما می‌توانید یک لانچ‌باکس را با قیمت 99 سنت و یا یک مجموعه 40 تایی آن را با صرف هزینه 20 دلار خریداری نمایید. این لانچ‌باکس‌ها آیتم، منابع، سلاح و … را در اختیار گیمر می‌گذارد.
Howard در ماه ژوئن در مورد موفقیت زودهنگام Fallout Shelter گفت:"این موضوع نشان می‌دهد که طرفداران ما باهوش هستند؛ و اگر به آن‌ها چیزی را که برایشان لذت‌بخش هست، ارائه دهید، آن‌ها احتمالاً بدین شکل از سازندگانش تشکر می‌کنند."

Fallout 4، جدیدترین نسخه سری Fallout، در ماه نوامبر(مهر-آبان) برای پلتفورم‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و PC وارد بازار خواهد شد.
 

برگرفته از
Fallout Shelter
لینک کوتاه

دیدگاه