اولین تریلر «هشت نفرت انگیز» تارانتینو منتشر شد!

نویسنده:

۰۳:۴۴:۱۳

فیلم «هشت نفرت انگیز»(The Hateful Eight) همه ویژگی‌های یک فیلم کلاسیک  تارانتینویی را دارد: ساموئل ال. جکسون، دیالوگ‌های  طنز آمیز تک خطی و تمی کنایه دار و تاریک. علاوه بر همه این‌ها خون و خشونت و لهجه‌های متفاوت و انتخاب آهنگی فوق العاده را هم شاهدیم!

داستان «هشت نفرت انگیز» متعلق به دوران بعد از جنگ داخلی آمریکاست و داستان جایزه بگیری به نام جان روث ملقب به «مأمور اعدام»(با بازی کیت راسل)، یک مجرم(جنیفر جیسن لی) و «جایزه بگیر»(ساموئل ال. جکسون) را روایت می‌کند که همراه یکدیگر در طوفانی برفی سفر می‌کنند؛ آن‌ها در سفر خود ۵ نفر دیگر را ملاقات می‌کنند و گروه ۸ نفرت انگیز به وجود می‌آید.

بنابر برخی گزارش‌ها این ممکن است آخرین فیلم تارانتینو باشد؛ او گفته بود که می‌خواهد زمانی فیلم‌سازی را ترک کند که مردم همچنان فیلم‌های بیشتری از او می‌خواهند؛ اما او اشاره هم کرده که هنوز هیچ چیزی قطعی نیست. کمی قبل و در هنگام تولید فیلم «هشت نفرت انگیز» فیلم‌نامه فیلم به صورت آنلاین لو رفت و این موضوع تارانتینو را تا حدی ناراحت کرد که او اعلام کرد ساخت فیلم را ادامه نمی‌دهد، اما کمی بعد نظر خود را تغییر داد.

کوئنتین تارانتینو  کارگردان، هنرپیشه و فیلمنامه‌نویس  ۵۲ ساله آمریکایی و برندهٔ جایزهٔ نخل طلایی بهترین کارگردان، هنرپیشه و همچنین برندهٔ جایزهٔ اسکار بهترین فیلمنامه‌نویس است. از مشهورترین فیلم‌های او می‌توان به پالپ فیکشن و کیل بیل ۱ و ۲ اشاره کرد.
«هشت نفرت انگیز» دسامبر امسال به سینماها می‌آید. تریلر این فیلم جذاب را می‌توانید اینجا مشاهده کنید:

 
برگرفته از
هشت نفرت انگیز
لینک کوتاه