توضیحات مدیرعامل شاتل درباره خبر توقف فروش اینترنت

نویسنده:

۱۲:۴۸:۰۳

به گزارش روابط عمومی شاتل، وی توضیح داد: مورد اختلاف بین رگولاتوری و شاتل مربوط به تنها سه مرکز مخابراتی از میان یک هزار و دویست مرکز مخابراتی تحت پوشش شاتل است که آن هم پیش از اعلام رگولاتوری، فروش سرویس در آنها متوقف شده بود.

پیرو اعلام خبر اخطار توقف فروش اینترنت از سوی سازمان تنظیم مقررات، برخی برچسب کم فروشی اینترنت به شاتل زدند که این شرکت ضمن رد دریافت چنین اخطاری از سوی رگولاتوری اعلام کرد که شاتل هرگز کم فروشی نکرده است و دسترسی کاربران را نیز همواره فراتر از سطح تضمین کننده قرارداد باز گذاشته است.

گفتنی است، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی نیز روز گذشته طی یک اظهار نظر رسمی اعلام کرد هرگونه کم‌فروشی در شبکه اینترنت شاتل منتفی است. از همین رو توضیحات مدیرعامل شاتل را نیز در این باره ببینید و بشنوید.


 
ویدیوی توضیحات ایشان را به صورت کامل می‌توانید از کانال رسمی شاتل در آپارات به نشانی www.aparat.com/shatelgroup یا از طریق لینک مستقیم www.aparat.com/v/ywQLi مشاهده کنید.

 

برگرفته از
شاتل
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه

0 دیدگاه برای “توضیحات مدیرعامل شاتل درباره خبر توقف فروش اینترنت”
  1. بعنوان مشتری سابق این شرکت عرض می کنم شاتل بامشتریان خودش صادق نیست وکم فروشی صحت دارد برای اثبات آن لطفا سئوال کنید چرا بدون اعلام در قرارداد دانلود شبانه را که بابت آن پول دریافت کرده را محدود می کنند ووقتی اعتراض کردم اپراتورها وکارشناسان این شرکت گفتند چون شب قبل بیش اندازه دانلود رایگان داشتید فعلا سرعت شمارا پائین اوردیم ومشخص نیست این میزان چقدر است وایا نباید قبلابا مشتری توافق کرده باشنداز نظر حقوقی خیانت در امانت وکم فروشی معنی دیگری دارد خنده دار است انتظار داشتید مدیرعامل مربوطه بگوید بله ما اشتباه کردیم وکشور ی میلیاردها اختلاس می کنند وکوچکترین عذرخواهی هم نمیکنند