پخش اولین تریلر رسمی فیلم «ویکتور فرنکنشتاین»: هیولایی هیجان‌انگیز و جدید!

نویسنده:

۰۴:۱۱:۳۵

 
همه ما با شنیدن نام هیولای فرنکنشتاین به یاد موجودی با هیبتی خمیده و سری بزرگ که پیچ و مهره از سر و گردنش درآمده-همان گونه که در اقتباس  سینمایی مشهور سال ۱۹۳۱ از این کتاب به تصویر کشیده شد-می‌افتیم. اما فیلم جدید تصویر دیگری از این هیولا را ارائه می‌دهد!

در این تریلر هیولای جدید شبیه موجودی که با تکه پاره‌هایی از کشتارخانه‌ها و اتاق‌های تشریح ساخته شده-تصویری نزدیک‌تر به آن چه که مری شلی در کتاب خود شرح می‌دهد-نشان داده شده؛ با این حال به صورت عجیبی هم شبیه یک پستاندار است!

در فیلم «ویکتور فرنکنشتاین»، دنیل ردکلیف در نقش ایگور دستیار دکتر نابغه بازی می‌کند. بازی در نقش اصلی ویکتور فرنکنشتاین را هم جیمز مک آووی بازیگر اسکاتلندی که او را برای بازی در فیلم‌هایی چون اکس-من: کلاس اول و اکس من: روزهای گذشته آینده(در نقش پروفسور اکس جوان) می‌شناسیم بر عهده گرفته است. از دیگر بازیگران این فیلم می‌توان به جسیکا براون فایندلی و اندرو اسکات اشاره کرد.

فرنکنشتاین یا پرومته مدرن معروف‌ترین اثر نویسنده انگلیسی مری شلی است. ایده اولیه نوشتن این کتاب را لرد بایرون (۱۸۲۴-۱۷۸۸) شاعر رمانتیک انگلیسی و از دوستان خانواده شری‌ها پیشنهاد کرد. فرنکنشتاین اولین بار در سال ۱۸۱۸ منتشر شد.

فیلم «ویکتور فرنکنشتاین» توسط پل مک گویگن(Lucky Number Slevin) کارگردانی شده و مکس لندیس(American Ultra) فیلمنامه آن را نوشته است. این فیلم ۲۵ نوامبر در سینماها به نمایش درخواهد آمد.
می‌توانید تریلر فیلم را در زیر مشاهده کنید:
 

برگرفته از
ویکتور فرنکنشتاین
لینک کوتاه