OnHub: روتر ۲۰۰ دلاری گوگل برای حل مشکلات پیچیده وای‌فای

نویسنده:

۱۱:۰۱:۳۹

 
این روتر از حافظه داخلی ۴ گیگابایتی برای دریافت و ذخیره آپدیتها برخوردار است، سیزده آنتن داخلی (۲ آنتن ۲.۴ گیگاهرتز و ۶ آنتن ۵ گیگاهرتز و یکی برای نظارت بر اختلالات) این روتر سرعت وای‌فای تا ۱۹۰۰ مگابیت بر ثانیه را برای‌تان فراهم می‌آورند.
 
کاربران می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن اندرویدی و آی‌او اس ویژه OnHub به تنظیم و مدیریت روتر بپردازند. از جمله این تنظیمات می‌توان به تعیین اولویت دستگاه‌های مشخص است تا ارتباطی سریعتر داشته باشند. آپدیتهای روتر به صورت خودکار و بدون ایجاد تداخل در کار افراد متصل به آن از طریق اینترنت دریافت می‌شوند. این روتر ابزارهای هوشمند را از طریق تکنولوژی‌هایی چون Bluetooth Smart Ready و Weave یا  802.15.4 پشتیبانی می‌کند. 
 
وان هاب یکی از پروژه‌های اشتراکی میان گوگل و شرکت تی‌پی‌لینک است. البته گوگل قصد دارد در آینده ابزارهای وان‌هاب بیشتری را با همکاری دیگر شرکای سخت‌افزاری تولید کند که از این جمله به مدل ویژه ایسوس می‌توان اشاره کرد که در سال آینده وارد بازار خواهد شد.
 
پیش‌فروش وان هاب با قیمت ۲۰۰ دلار آغاز شده و امید می‌رود طی چند هفته آینده وارد بازار شود.
 
گوگل امیدوار است که طراحی زیبای وان هاب باعث شود این محصول به جای مخفی شدن زیر میز کامپیوترتان، بخشی از اتاق نشیمن خانه را به خود اختصاص دهد. اینگونه قدرت امواج وای‌فای هم بیشتر خواهد بود.
 

 

برگرفته از
OnHub
لینک کوتاه

دیدگاه