اکتبر بزرگ مایکروسافت: احتمال رونمایی سرفیس پرو ۴، باند ۲ و موبایلهای جدید لومیا

نویسنده:

۱۱:۰۸:۲۳

سایت ورج هم با استفاده از منابع خود این برنامه را تایید کرده است. این سایت می‌گوید در مراسم پاییزی مایکروسافت قرار است تمرکز اصلی بر سرفیس‌پرو ۴ و لومیا ۹۵۰ و لومیا ۹۵۰ اکس ال باشد. البته قبل از این مشخصات کامل موبایلهای لومیایی تازه به بیرون درز پیدا کرده و اکنون تنها منتظر اعلام رسمی زمان معرفی آنها هستیم.
 
البته درباره تغییرات نسل بعدی تبلت سرفیس پرو ۴ هنوز چیز زیادی نمی‌دانیم، اما شایعات حاکی از آن است که این محصول از پردازنده تازه Skylake اینتل، هارد دیسک حجیم‌تر و رزولوشن نمایشگر بالاتر بهرمند خواهد شد. 
 
البته به نظر می‌رسد مایکروسافت باند ۲  به اندازه دیگر محصولات  مایکروسافت جلب توجه نخواهد کرد. اما این ابزار پوشیدنی تغییرات مهمی را نسبت به مدل پیشین عرضه خواهد نمود. هنگامی که مایکروسافت در اکتبر سال گذشته Band را رونمایی کرد، بازار ابزارهای تناسب اندام کاملا اشباع شده به نظر می‌رسید.
 
این وبلاگ چینی همچنین اضافه می‌کند که مایکروسافت در این مراسم ایکس‌باکس وان جدید و نازکتر خود را هم معرفی خواهد کرد. اما به نظر می‌رسد که تیم ایکس باکس بیشتر دوست دارد تا سخت افزار تازه را در نمایشگاه ای تری ۲۰۱۵ رونمایی کرد و احتمالا در مراسم پاییزی مایکروسافت شرکت نخواهد داشت. 
 
 

 
 

برگرفته از
سرفیس پرو ۴
لینک کوتاه