لو رفتن تصاویر نکسوس ساخت هوآوی

نویسنده:

۰۸:۳۹:۳۹

تصاویر لورفته، یک گوشی هوشمند ۵٫۷ اینچی نکسوس را نشان می‌دهند که توسط هوآوی ساخته شده است. این گوشی یک برآمدگی غیرعادی دارد که مختص دوربین این گوشی طراحی شده است. این تصاویر که در سایت iNexus.co منتشر شده‌اند، نمونه بزرگ‌تر دو گوشی نکسوسی را که قرار است طی سال جاری ارائه شوند، نشان می‌دهند. گوشی کوچک‌تر که ۵٫۲ اینچی است توسط ال‌جی ساخته خواهد شد. تصاویر این گوشی نیز قبلاً لو رفته است.

تصاویر لورفته هر دو گوشی یک زبان طراحی رایج را در گوشی‌های جدید نکسوس نشان می‌دهند. ظاهراً قسمت پشت این گوشی‌ها کمی گرد است و لوگوی نکسوس در میان آن ثبت شده است. وجود یک دایره کوچک در قسمت پشت هر دو گوشی نشان می‌دهد که هر دو گوشی از حسگر اثرانگشت برخوردار خواهند بود. تصویری که در سمت چپ بالا مشاهده می‌کنید، قسمت پشت گوشی بزرگ‌تر نکسوس را نشان می‌دهد و تصویر سمت راست احتمالاً یک قاب است. همچنین طبق تصویر قسمت جلوی این گوشی، دو بلندگو در این گوشی وجود دارد که احتمالاً صدای استریو ایجاد می‌کنند.

علت نیاز به یک برآمدگی مختص دوربین روی این گوشی مشخص نیست. شاید فضای اضافی این برآمدگی برای اجزایی مانند فوکوس خودکار لیزری استفاده شود یا شاید شرکت هوآوی قبل از این که مجبور شود دوربین را طراحی کند، یک دستگاه فوق‌العاده نازک تولید کرده است. هنوز تاریخی از سوی شرکت هوآوی و ال‌جی برای ارائه این گوشی‌ها مشخص نشده؛ اما اخبار منتشر شده پیش‌بینی می‌کنند این گوشی‌ها پاییز سال جاری ارائه خواهند شد.
 
برگرفته از
نکسوس
لینک کوتاه

دیدگاه