۵ ابزار که باید در اتومبیل خود داشته باشید

نویسنده:

۰۸:۴۴:۰۳

در ادامه ۵ ابزار کارآمد و ارزان‌قیمت به شما معرفی خواهیم کرد که از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند و بهتر است آن‌ها را به جعبه‌ابزارتان اضافه کنید.

۱. چراغ‌کار: یک چراغ‌کار ال‌ای‌دی باکیفیت یکی از ابزارهایی است که باید در اتومبیل خود داشته باشید. یک چراغ ال‌ای‌دی بی‌سیم همواره به شما کمک خواهد کرد.
۲. چاقوی ابزاری: شاید انتظار نداشته باشید در جعبه‌ابزار افراد حرفه‌ای، چاقو ببینید. با این حال زمانی که می‌خواهید اتومبیل خود را تعمیر کنید، حتماً به یک چاقو نیاز خواهید داشت.
سه. دسته کمکی: شاید تاکنون ندیده باشید کسی از دسته کمکی استفاده کند؛ اما اگر می‌خواهید خودتان کارهای تعمیر اتومبیل را انجام دهید، بهتر است یک دسته کمکی داشته باشید.
۴. خارجمع‌کن سرکج: شاید قبلاً هرگز به یک خارجمع‌کن سرکج نیاز نداشته‌اید. زمانی که می‌خواهید از یک بست استفاده کنید، می‌توانید از خارجمع‌کن سرکج کمک بگیرید.
۵. دوربین دیجیتال: شاید دوربین گوشی هوشمندتان ابزار مناسبی برای تعمیر یک اتومبیل به نظر نرسد؛ اما باور کنید کمک زیادی به شما خواهد کرد. معمولاً زمانی که قطعات بخشی از اتومبیل را از هم باز می‌کنید، همیشه فکر می‌کنید یادتان می‌ماند به چه ترتیبی این قطعات را باز کرده‌اید؛ اما معمولاً به سختی به یاد می‌آورید. اگر عکس مراحل مختلف کار خود را ثبت کنید، به هنگام جمع‌کردن قطعات و بستن آن‌ها بسیار راحت‌تر خواهید بود.
 

برگرفته از
ابزار
لینک کوتاه