گوشی‌های جدید سامسونگ در ابتدای سال 2014

نویسنده:

۱۰:۵۸:۴۵

گوشی هوشمند Galaxy S5 یکی از 5 گوشی هوشمندی خواهد بود که شرکت سامسونگ قصد دارد در فصل نخست سال 2013 میلادی آن‌ها را روانه بازار کند.

طی چند هفته گذشته اطلاعات فراوانی در مورد بهترین گوشی بعدی این شرکت موسوم به Galaxy S5 منتشر شده است. جزییاتی در مورد طراحی بدنه این گوشی و فناوری‌های داخلی آن از جمله مواردی است که در هفته‌های اخیر به آن اشاره شد.

اما بر اساس اطلاعاتی که هر روز منتشر می‌شوند، این طور به نظر می‌رسد که این گوشی هوشمند آماده ورود به بازار است.

یک مدل جدید از گوشی هوشمند Galaxy Note 3 از جمله محصولاتی محسوب می‌شود که در اوایل سال آتی به دست کاربران می‌رسد. پیش‌بینی شده است که مدل جدید این محصول با قیمت ارزان‌تر در ماه فوریه طی کنگره جهانی تلفن همراه(MWC) معرفی می‌شود.

منابع آگاه اعلام کردند که گوشی هوشمند Galaxy Note 3 Lite با نمایشگر معمولی‌تر و دوربین دیجیتالی ضعیف‌تر در سال آینده عرضه می‌شود.

یکی دیگر از محصولات سامسونگ که قرار است در این اقدام عرضه شود Galaxy Grand Lite نام دارد که محصولی بینGalaxy Grand و Grand 2 محسوب می‌شود و در خانواده گوشی‌های متوسط سامسونگ به تولید می‌رسد.

باید توجه داشت که تمامی این گوشی های هوشمند وارد بازار جهانی می‌شوند. زیرا سامسونگ عادت دارد برخی از محصولات خود به‌خصوص در خانواده Galaxy Grand را فقط در برخی بازارها عرضه کند.

برگرفته از
Samsung
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه

0 دیدگاه برای “گوشی‌های جدید سامسونگ در ابتدای سال 2014”