لو رفتن عکس مدل ۲۰۱۷ اس ۹۰ ولوو

نویسنده:

۰۳:۲۰:۴۳

به جای این که منتظر باشید تا عکس‌های مخفیانه سدان اس ۹۰ (S90) ولوو را ببینید تا بتوانید اطلاعاتی در مورد طراحی این سدان به دست آورید، حالا می‌توانید یک مدل دایکست (Die-cast) از این سدان را ببینید که سبک این اتومبیل را آشکارا نشان می‌دهد. مدل دایکست به مدلی گفته می‌شود که با استفاده از روش ریخته‌گری تحت‌فشار ساخته شده است.

یک وب‌سایت چینی ابعاد ۱:۴۳ مدل ۲۰۱۷ اس ۹۰ را منتشر کرد. این تصاویر توسط وب‌سایت سوئدی Tenikens Varld به عنوان طراحی دقیق مدلی که قرار است به تولید انبوه برسد، تأیید شده است. اگرچه این تصاویر تمام جزئیات بدنه اس ۹۰ را نشان نمی‌دهند؛ اما حداقل می‌توانیم بگوییم ظاهر اس ۹۰ از اتومبیل‌های کانسپت ولوو مانند کوپه ۲۰۱۳ (2013 Concept Coupe) و استیت ۲۰۱۴ (2014 Concept Estate) که اخیراً معرفی شده‌اند، گرفته شده است.

گریل چشمگیر و چراغ‌های T شکل جلو باعث می‌شود اس ۹۰ ظاهری شیک‌تر و لوکس‌تر داشته باشد. این سدان که تولدی دوباره داشته است، قرار است با رقبایی همچون ایکس‌اف جگوار (Jaguar XF)، سری ۵ بی‌ام‌و (BMW 5 Series)، کلس ای مرسدس بنز (Mercedes-Benz E-Class) و ای ۶ آئودی (Audi A6) به رقابت بپردازد.

از جمله اطلاعات دیگری که در مورد سبک این اتومبیل به دست آمده، می‌توان به ستون‌های باریک‌تر، چراغ‌های C شکل عقب و طراحی منحصربه‌فرد چرخ‌ها اشاره کرد. شرکت ولوو کاملاً آشکارا نشان داده که قصد دارد مستقیماً با شرکت‌های خودروسازی برتر آلمان، بریتانیا و ژاپن به رقابت بپردازد. مدل ۲۰۱۶ شاسی‌بلند ایکس‌سی ۹۰ (XC 90) این شرکت، شروع خوبی داشته و تقاضا برای این اتومبیل فراتر از تعدادی بوده که در تولید اولیه برنامه‌ریزی شده بود. سبک ایکس‌سی ۹۰، فناوری داخل کابین و موتورهای نوآورانه‌اش باعث شده قیمت بالایی داشته باشد. مطمئناً شرکت ولوو چنین بهبودهایی را در سدان اس ۹۰ جدید نیز به کار خواهد گرفت.

موتورهایی که برای این سدان در نظر گرفته شده‌اند، یک مدل توربو شارژ و یک مدل سوپر شارژ ۴ سیلندری است. همچنین یک رانشگر هیبریدی نیز برای این سدان ارائه خواهد شد. توان این موتورها به ترتیب با موتورهای V6 و V8 برابر است.
مدل‌های دایکست اتومبیل‌های دیگری نیز قبلاً قبل از رونمایی رسمی منتشر شده بودند، اتومبیل‌هایی مانند دیسکاوری لندروور (Land Rover Discovery) و وایپر داج (Dodge Viper).

 

برگرفته از
VOLVO 2017 S90
لینک کوتاه

دیدگاه