رونمایی از لپ تاپ ۱۲ اینچ هیبریدی توشیبا مجهز به نمایشگر 4K

نویسنده:

۰۹:۵۹:۵۲

توشیبا که زمانی یکه تاز دنیای لپ تاپ ها بود، مدتی است که از رقبای چینی و آمریکایی خود عقب مانده است. اما همیشه تلاشهایی چون Satellite Radius را شکل داده تا بتواند جایگاه مناسبی در بازار بیابد. و بالاخره آخرین محصول این شرکت که یک لپ تاپ تبلت شونده است، توانسته جایگاه مناسبی در ورای بزرگان این بازار برای خود بیابد.

 

Satellite Radius 12 که در روز اول IFA2015 رونمایی شده، به نمایشگر ۱۲.۵ اینچی لمسی 4K مجهز است و قطعات داخلی آن درون جعبه‌ای کوچک به ضخامت ۱۵.۲ میلیمتر و ۱۳۱۵ گرم اسیر شده‌اند. این کیفیت نمایشگر وقتی جذابتر می‌شود که شما دریابید لنوو تینک پد یوگا ۲۶۰ که جدیدترین مدل کانورتبل یا همان هیبرید این شرکت است، کیفیت نمایشگری بهتر از 1080p ندارد.

علاوه بر این ، محصول تازه توشیبا با بهره گیری از نسل ششم پردازنده های Core اینتل و تکنولوژی تشخیص چهره دوربین اینفرارد برای لاگین کردن، توانسته سریعتر و جذابتر از رقبا ظاهر شود.

توشیبا هنوز چیزی درباره مشخصات فنی، قیمت یا زمان ارائه رادیوس ۱۲ اعلام نکرده است. اما می‌دانیم که با یک سیستم کوچک سر و کار داریم که باتری آن می تواند تمام روز نمایشگر 4K را زنده نگه دارد. و البته از یاد نبرید که این محصول یک کامپیوتر در رده محصولات ارزان یا متوسط نخواهد بود.  همچنین باید منتظر ماند و دید که ویندوز ۱۰ چگونه از پس چنین پردازش گرافیکی سنگینی بر خواهد آمد و مانیتور را به کار خواهد کشید. اگر توشیبا به خوبی بتواند از پس از مسائل بر بیاید، می‌توان آن را جذابترین کامپیوتر دو در یکی دانست که می خواهد وارد بازار شود.
 
برگرفته از
Toshiba
لینک کوتاه

دیدگاه