سبقت هواوی از اپل در استفاده از نمایشگر فورس تاچ!

نویسنده:

۰۱:۱۳:۰۰

این نام تکنولوژی تازه‌ای است که توسط اپل در ساعتهای هوشمند اپل واچ به کار رفته و قرار است آن را در آیفون های تازه هم مورد استفاده قرار دهد.
 
این اسمارت فون اندرویدی که روز گذشته در برلین رونمایی شد، از نمایشگر ۵.۵ اینچی AMOLED به همراه بدنه‌ای خمیده و کاملا فلزی بهره می‌برد. شاید در کنار مشخصات سخت و نرم افزاری، مهمترین موضوع ابزارهای تعامل دستگاه با کاربر باشد. هواوی در Mate S از سنسور اثرانگشت پیشرفته و ارتقا یافته ای بهره برده و آن را با تکنولوژی Knuckle Sense همراه کرده است. این تکنولوژی اولین بار در هواوی پی ۸ مورد استفاده قرار گرفت که به کاربر اجازه جابجایی بین اپلیکیشنها با حرکت انگشتان را می‌داد.
 
قابلیت فورس تاچ هواوی هم (همانند تکنولوژی مورد استفاده اپل) به کاربر اجازه می‌دهد تا با فشارهای متفاوت روی صفحه لمسی موبایل، کارکردهای مختلفی را از آن طلب کند (مانند زوم کردن عکس یا باز کردن اپلیکیشن). همچنین این قابلیت به شما اجازه می‌دهد از نمایشگر موبایل به عنوان یک ترازوی کوچک و دقیق بهره ببرید.
 
قرار است شروع عرضه میت اس در ۳۰ کشور جهان از جمله چین، فرانسه، آلمان، آفریقای جنوبی و امارات متحده عربی آغاز شود. البته در این میان نسخه مجهز به فورس تاچ تنها در برخی بازارهای منتخب و محدود عرضه خواهد شد.
 
پیش سفارش این محصول در بازارهای اروپای غربی از ۱۵ سپتامبر آغاز خواهد شد و نسخه ۳۲ گیگابایتی آن ۶۴۹ یورو قیمت گذاری شده است. برای خرید نسخه ۶۴ گیگابایتی هم مشتریان باید ۶۹۹ یورو پرداخت کنند. البته قیمت نسخه مجهز به فورس تاچ هنوز اعلام نشده است و هواوی وعده داده طی ماه آینده اطلاعات بیشتری در این زمینه منتشر کند.
 
 

 

برگرفته از
Huawei
لینک کوتاه

دیدگاه