[اعلامیه] ارایه سرویس Eco-Optimal در جشنواره فروش ویژه شاتل در سراسر کشور

نویسنده:

۰۱:۱۸:۵۲

به گزارش روابط عمومی شاتل، در طول برگزاری این جشنواره پیشنهادهای جذاب و کم‌نظیری در اختیار متقاضیان اینترنت پرسرعت شاتل قرار می‌گیرد.
متقاضیان اینترنت پرسرعت در سراسر کشور در این دوره می‌توانند از یک بسته  یک ساله اینترنت پرسرعت Eco-Optimal، ۱۰ گیگابایت ترافیک و نصب و راه‌اندازی با قیمت استثنایی سالانه  ۱۸ هزار تومان بهره‌مند شوند.

در این جشنواره که هم‌زمان با میلاد امام رضا (ع) آغاز شده است و تا عید غدیر ادامه خواهد داشت، سرویس Eco-Optimal با شرایط ویژه در تمامی شهرها و استان‌های کشور به‌جز استان‌های گیلان، مازندران، و قزوین و شهرهای ارومیه، سلماس، خوی، کرمانشاه، میبد، بیرجند، یاسوج، گچساران، بندرعباس، بندرلنگه، دزفول، همدان، شاهرود، اسلامشهر، دماوند، رودهن، فیروزکوه، قرچک و ورامین ارایه خواهد شد.

گفتنی است، استان‌های گیلان و مازندران در این جشنواره سرویس خود را به همراه مودم وایرلس با قیمت 55 هزار و 500 تومان دریافت خواهند کرد.
متقاضیان برای دریافت اطلاعات بیشتر در این‌باره می‌توانند با کارشناسان فروش شهر تهران با شماره ٢۳۰۹۹ یا نمایندگان شاتل در سراسر کشور تماس بگیرند. اطلاعات تماس دفتر نمایندگان شاتل در سراسر کشور از طریق نشانی اینترنتی http://www.shatel.ir/Representatives-Shatel/default.loco در دسترس است.
 

برگرفته از
شاتل
لینک کوتاه
برچسب ها