پرفروش‌ترین اتومبیل آمریکا در ماه آگوست

نویسنده:

۰۲:۳۰:۵۲

لکسوس پرفروش‌ترین برند ماه آگوست در آمریکا بوده است. برند تجملاتی و لوکس شرکت تویوتا با فروش ۳۳٬۴۸۷ دستگاه اتومبیل در ماه آگوست که نسبت به سال گذشته ۲٫۱ درصد افزایش داشته است، عنوان پرفروش‌ترین برند اتومبیل ماه آگوست را به خود اختصاص داده است. شرکت مرسدس-بنز با فروش ۲۸٬۳۷۳ دستگاه اتومبیل در جایگاه دوم و شرکت بی‌ام‌و با فروش ۲۷٬۷۷۵ دستگاه اتومبیل در جایگاه سوم قرار گرفته‌اند.

پرفروش‌ترین اتومبیل لکسوس در حال حاضر در آمریکا شاسی‌بلند ان‌ایکس است که در ماه آگوست، ۴٬۴۴۸ مشتری جدید پیدا کرده است. پرفروش‌ترین‌های مرسدس و بی‌ام‌و به ترتیب، سی-کلس و سری ۳ هستند.

یکی از تحلیل‌گران حوزه اتومبیل به نام کوین تاینان در این رابطه گفت: «همزمان با حرکت بی‌ام‌و و مرسدس به سمت بازار اتومبیل‌های ارزان‌قیمت، راهبرد شرکت لکسوس متفاوت بوده است. این شرکت راهبرد اعتبار و کیفیت ساخت ژاپنی را انتخاب کرده است».

در لیست پرفروش‌های سال هنوز شرکت بی‌ام‌و در جایگاه اول قرار دارد و در کل ۲۲۳٬۳۴۸ دستگاه اتومبیل به فروش رسانده است. این در حالی است که شرکت لکسوس در کل ۲۲۲٬۱۵۱ دستگاه اتومبیل فروخته است. مرسدس نیز با فروش کل ۲۲۰٬۸۷۰ دستگاه اتومبیل از ماه ژانویه تا آگوست در جایگاه سوم قرار دارد.

 

برگرفته از
پرفروش‌ترین اتومبیل
لینک کوتاه