رونمایی از مدل‌های جدید پورشه ۹۱۱ کاررا و ۹۱۱ کاررا اس

نویسنده:

۰۴:۵۲:۵۲

هر دو اتومبیل جدیدی که به صورت آنلاین معرفی شدند، از یک موتور توربو دوقلو ۳٫۰ لیتری فلت سیکس بهره خواهند برد. این دو اتومبیل سریع‌ترین و قدرتمندترین کارراها محسوب می‌شوند.

کاررای استاندارد حدود سیصد و هفتاد اسب بخار توان و سیصد و سی و یک پوند بر فوت گشتاور دارد که نسبت به مدل سال دو هزار و پانزده، بیست اسب بخار توان و ۴۴ پوند بر فوت گشتاور بیشتری دارد. کاررا اس توانی معادل ۴۲۰ اسب بخار و گشتاوری معادل ۳۶۸ پوند بر فوت دارد: به عبارت دیگر این اتومبیل در عرض ۳٫۷ ثانیه از سرعت ۰ به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت می‌رسد. این اتومبیل از Sport Chrono Package و جعبه‌دنده دو کلاچی بهره می‌برد. هر دو اتومبیل در نسخه‌های کوپه و کابریولت عرضه خواهند شد.

اگرچه افزایش عملکرد این اتومبیل‌ها خبر خوبی است؛ اما این امر بدین معنی است که شما دیگر نمی‌توانید یک پورشه ۹۱۱ عادی با موتور دمش طبیعی بخرید.
جزئیات دیگری در مورد این اتومبیل‌ها منتشر نشده است. این اتومبیل‌ها که قرار است ماه مارس سال آینده عرضه شوند، از یک سیستم تعلیق جدید بهره خواهند برد. این قابلیت در تمام ۹۱۱ کارراها به صورت استاندارد وجود دارد و می‌تواند ارتفاع اتومبیل در حال حرکت را تا ۱۰ میلی‌متر کاهش دهد.

کارراهای جدید به صورت استاندارد از یک سیستم مدیریت ارتباطات جدید بهره می‌برند که از یک صفحه‌نمایش ۷ اینچی برخوردار است و می‌توان آن را از طریق حرکات دست چند لمسی کنترل کرد. این سیستم شبیه گوشی‌های هوشمند کار می‌کند و حتی می‌تواند به دستگاه‌های همراه از طریق وای‌فای متصل شود.

قیمت کاررای عادی از ۸۹٬۴۰۰ دلار شروع می‌شود و قیمت کاررا اس که سریع‌تر است، ۱۰۳٬۴۰۰ دلار تعیین شده است. مدل‌های کابریولت یا کروکی را نیز می‌توانید با پرداخت ۱۲٬۳۰۰ دلار بیشتر، خریداری کنید.
 


 

برگرفته از
Porsche 911
لینک کوتاه