عرضه نخستین تبلت Edition Google Play از سوی LG

نویسنده:

۱۱:۳۱:۱۲


 


LG G Pad 8.3 به نخستین محصولی تبدیل می‌شود که از نشان Google Play Edition بهره مند خواهد بود.  اولین تبلت پروژه کدباز اندرویدی Google موسوم به AOSP از آخرین نسخه اندروید یعنی kitkat برخوردار است. LG G Pad 8.3 Google Play Edition از امروز و از طریق Google Play در آمریکا قابل خریداری است.
با ترکیب عالی نمایش تمام صفحه KitKat و صفحه نمایش 1920 x 1200 پیکسلی FULL HD IPS نسخه ویژه محصول LG ، G Pad 8.3 تجربه بصری بی نظیری ارائه می‌کند.  نرم افزارها می‌توانند از تک تک پیکسل‌های صفحه نمایش 8.3 اینچی تبلت برای ایجاد رابط کاربری مطلوب، نهایت استفاده را ببرند. با وجود امکان پنهان کردن نوارهای وضعیت و یادآورها ، این ویژگی برای تماشای محتوای چند رسانه‌ای چون عکس‌ها و ویدیو‌ها و همین طور کتاب ها، نقشه‌ها و بازی‌ها عالی به نظر می‌رسد.
دکتر یونگ سئوک پارک، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره LG Electronic Mobile Communication در این باره می‌گوید: رابطه کاری LG و Google همیشه عالی بوده است و همکاری ما در ساخت نخستین تبلت Google Play Edition به خوبی این ادعا را ثابت می‌کند. LG G Pad 8.3 Google Play Edition محصولی است که در آن هم سخت افزار و هم نرم افزار برای ارائه تجربه‌ای کاربرپسند به خوبی بهینه شده اند. هیچ محصولی مشابه به این تبلت را نمی توانید در بازار بیابید.
LG G Pad 8.3 بر اساس بازخورد‌های کاربران که منجر به طراحی ابزاری فشرده، با ظاهری زیبا، مدرن و امکان کار آسان با یک دست شده، ساخته شده است.  پردازنده قدرتمند چهار هسته‌ای 1.7 گیگاهرتزی Qualcomm Snapdragon 60 و باتری پرگنجایش 4600 میلی آمپری کارآیی خارق العاده تبلت و عمر طولانی باتری آن را تضمین می‌کنند.
LG G Pad 8.3 Google Play Edition در رنگ مشکی و با بهای 349.99 دلار آمریکا در دسترس خواهد بود. از کشورهای مقصد این تبلت هنوز اطلاعی در دست نیست.

برگرفته از
LG G Pad
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه