ساخت یک لیموزین ۶ نفره از یک اتومبیل ۲ نفره

نویسنده:

۱۱:۴۰:۲۱

یک شرکت آلمانی به نام Limouzine اعلام کرده در نمایشگاه فرانکفورت با یک لیموزین مبتنی بر اسمارت فورتو (Smart Fortwo) شرکت خواهد کرد. این لیموزین از ۶ چرخ بهره می‌برد.

این لیموزین که Madeforsix نام دارد، بر اساس آخرین نسل اتومبیل فورتو ساخته شده است. بخش جلو تا ستون A این لیموزین تقریباً همان فورتو است؛ اما تغییرات کوچکی همچون چراغ‌های جلوی مشکی‌رنگ و یک شکاف محتاطانه روی سپر نیز به چشم می‌خورد.

طول محور چرخ این اتومبیل نزدیک به ۱۱۰ اینچ افزایش یافته و از یک میله دوم در عقب بهره می‌برد. طول این اتومبیل حدود ۲۱۶ اینچ است؛ یعنی دو برابر فورتوی عادی. ظاهر مدرن و چشمگیر این لیموزین توسط چرخ‌های آلیاژی مشکی‌رنگ، پنجره‌های رنگی، یک اسپویلر روی سقف و یک عدد ثبتی که با حروف LOLZ شروع می‌شود، تکمیل شده است.

یک در بال‌مانند در سمت کنار راننده، دسترسی سرنشینان به داخل کابین را امکان‌پذیر می‌سازد. در این بخش صندلی‌های نیمکتی چرمی، تلویزیون و نورپردازی ال‌ای‌دی، یک بار شامپاین، چند نگه‌دارنده فنجان و یک سیستم صوتی پیشرفته وجود دارد. همان‌طور که نام این لیموزین نشان می‌دهد، ۶ فرد بالغ که شامل راننده نیز می‌شود، می‌توانند سوار این اتومبیل بشوند.
قدرت این لیموزین از یک موتور که در عقب اتومبیل قرار گرفته و ۱۲۰ اسب بخار توان دارد، تأمین می‌شود.


 

برگرفته از
لیموزین
لینک کوتاه

دیدگاه