[اعلامیه] دستگاه‌های تهویه مطبوع ال‌جی بر فراز برج‌های دوقلوی ورمونت

نویسنده:

۱۲:۲۷:۵۳

پروژه ورمونت مجتمع مسکونی دو قلو در لس‌آنجلس است که طراحی باشکوهی دارد. پس از انجام مزایده و تشریفات قانونی، شرکت  Limbach برای انتخاب سیستم تهویه مطبوع هوای مناسب با فناوری VRF برنده شد.

صرفه‌جویی یا اتلاف انرژی، مسئله این است:
برج‌های دو قلوی ورمونت 30 و 24 طبقه هستند و 464 واحد یک و دو خوابه را در خود جای می‌دهند. این برج‌ها که در مرکز شهر لوس‌آنجلس قرار دارند طراحی مینیمال و شیکی دارند. طبقات ابتدایی به رستوران، بازار، بانک و سایر مراکز اقتصادی اختصاص دارد و فضاهای مسکونی از طبقه هفتم آغاز می‌شوند. سازندگان این پروژه می‌دانند که این برج‌ها برای صرفه‌جویی در مصرف انرژی به ترکیب صحیحی از فناوری و تجهیزات نیاز دارند.

راه حل:
شرکت Limbach دریافت که با استفاده از سیستم  LG Multi V VRFبیشترین میزان صرفه‌جویی در انرژی را خواهند داشت. این تصمیم زیاد سخت نبود زیرا مقرون به صرفه بودن و قابلیت لوله‌کشی بالا، پایین بودن هزینه‌های عملیاتی، راحتی مصرف‌کننده به دلیل کاربری شخصی و نگهداری راحت از مهمترین مشخصه‌های این سیستم است.

اسکات گیلچریست، نماینده ال‌جی در این رویداد معتقد است: "این اولین پروژه دستگاه تهویه مطبوع در جنوب کالیفرنیا است و از کار کردن با این شرکت سازنده بزرگ بسیار خوشحالیم. سیستم VRF راحتی را با ارائه گرما و سرمایی مطلوب به برج‌های دو قلو می‌آورد. همچنین این سیستم کم صداتر و انتخابی کامل برای این برج‌ها به شمار می‌رود."

"مشتریان ما به دنبال صرفه‌جویی در انرژی هستند". این جمله را آرماندو استرادا، مدیر پروژه شرکت Limbach می‌گوید و می‌افزاید: "ما به منظور کارایی بیشتر سیستم LG VRF را پیشنهاد کردیم. پس از محاسبات اولیه و بررسی نیازمندی‌های ساختمان، ما دریافتیم که این سیستم بسیار کارا و قابل‌اطمینان است و از لحاظ مکانیکی، الکتریکی و سازه‌ای برای پروژه ما مناسب است."

سیستم VRF قابلیت لوله‌کشی بهتری نسبت به سیستم‌های قدیمی دارد. بنابراین Multi V III این اجازه را می‌دهد که مسافت طولانی حتی بیشتر از 30 طبقه لوله‌کشی شود که برای برج‌های ورمونت ایده‌آل است.
 

برگرفته از
LG
لینک کوتاه

دیدگاه