تبلیغ جدید و جذاب شرکت هوندا

نویسنده:

۱۲:۴۵:۲۹


جدیدترین تبلیغ شرکت هوندا، تبلیغی واقعاً جذاب است که ارزش دیدن دارد؛ زیرا از هنر فوق‌العاده زیبای انیمیشن استفاده کرده است. در این تبلیغ اتومبیل‌های جدید و پرزرق‌وبرق نمایش داده نمی‌شوند، بلکه تاریخچه شرکت هوندا و طیف گسترده‌ای از محصولات این شرکت طی ۲ دقیقه نمایش داده می‌شود.

این تبلیغ از هزاران تکه کاغذ که با استفاده از تکنیک فیلم‌برداری استاپ-موشن به یکدیگر متصل شده‌اند، ساخته شده است. این تبلیغ بر روی یک میز بزرگ فیلم‌برداری شده که همانند یک نقشه از تاریخچه شرکت هوندا به نظر می‌رسد. کاغذها توسط دست و در هزاران صحنه مجزا حرکت داده می‌شوند. تمرکز بر روی کاغذ و طراحی روشی زیرکانه برای تحسین کار مهندسان و سازندگان محصولات این شرکت محسوب می‌شود که ایده‌های روی کاغذ را به واقعیت تبدیل می‌کنند.

این تبلیغ نیز همانند محصولات شرکت هوندا بر روی موتور متمرکز است. این شرکت طی سال‌ها از وسیله ‌نقلیه‌ای به وسیله نقلیه دیگری دست یافته و از موتور احتراق داخلی قابل‌اعتماد به فناوری موتورهای جت رسیده است. در این تبلیغ جزئیات کوچک و شگفت‌انگیز زیادی وجود دارد؛ از جمله پس‌زمینه. همزمان با سفر وسایل نقلیه در زمان، از چشم‌اندازهایی عبور می‌شود که با نمودارهای مهندسی شرکت هوندا مزین شده است.
 

برگرفته از
Honda
لینک کوتاه

دیدگاه