توسانی با بیش از ۷۰۰ اسب بخار توان

نویسنده:

۰۳:۳۲:۲۹

این کراس‌اور که قرار است بیش از ۷۰۰ اسب بخار توان داشته باشد، روز سوم نوامبر رونمایی خواهد شد. این توسان با همکاری شرکت Bisimoto Engineering ساخته خواهد شد و از یک موتور ۲٫۴ لیتری Theta-II که مجهز به توربوشارژر Turbonetics BTX-6465، یک میل‌سوپاپ جدید، انژکتورهای سوخت با عملکرد بالا و شمع‌های ایریدیومی NGK است، بهره خواهد برد. همچنین این موتور دارای یک ریل سوخت جدید، یک سیستم اگزوز خاص و یک واحد فرمان موتور اینفینیتی ۶ است.

به لطف این تغییرات، موتور این توسان بیش از ۷۰۰ اسب بخار توان خواهد داشت. این موتور به یک جعبه‌دنده دستی ۶ سرعتی با یک کلاچ Stage 5 متصل خواهد بود.

علاوه بر موتور به‌روزرسانی شده، در توسان جدید یک گریل جدید، یک سیستم تعلیق Air Ride و چرخ‌های ۱۹ اینچی Fifteen52 به سبک TARMAC مشاهده خواهید کرد. همچنین داخل کابین این اتومبیل از صندلی‌های مختص مسابقه Buddy Club، داشبورد دیجیتالی Racepak IQ3 و یک قفسه استوانه‌ای که از ۴ نقطه هندسی بهره می‌برد، استفاده شده است.

صاحب شرکت Bisimoto Engineering طی بیانیه‌ای اظهار داشت: «مدل ۲۰۱۶ توسان یک پلت‌فرم کامل برای مدل امسال محسوب می‌شد و این فرصت را به من می‌داد تا طیف گسترده‌ای از مخاطبان را از طریق ورود به بازار کراس‌اورها به دست آورم که محبوبیتش در حال افزایش است. پس از صدها ساعت تست و توسعه اجزای جدید موتور، مطمئن هستیم که این رانشگر می‌تواند خواسته‌های ما را فراهم آورد. این موتور باعث می‌شود عملکرد و اعتبار توسان ۲۰۱۶، شکل جدیدی به خود بگیرد».
 

برگرفته از
توسان
لینک کوتاه