تلویزیون‌های هوشمند ال‌جی اولین گواهی اعتبار را از UL دریافت کرد

نویسنده:

۱۰:۵۲:۰۲


عملکرد تشخیص صدا و حرکت انگشت در تلویزیون‌های هوشمند ال‌جی الکترونیکس توسط کارشناسان معتبر تحقیق و آزمایش محصولات، UL، مورد تأیید قرار گرفت. عملکردهای تشخیص صدا و حرکت انگشت که در جدیدترین تلویزیون‌های هوشمند و پیشرفته (Premium) ال‌جی وجود دارد اجزای اصلی تجربۀ کاربری لذت‌بخش و حسی هستند.
دو-جون لی، معاون و مسئول بخش تجربۀ کاربری در شرکت سرگرمی‌های خانگی ال‌جی، می‌گوید: «اولین بودن در دریافت گواهی UL برای تأیید قابلیت‌های تلویزیون هوشمند بر نوآوری و متمایز بودن ابتکارات ما صحه می‌گذارد. ما بر پیشبرد تجربۀ تلویزیون هوشمند برای به ارمغان آوردن راحتی بیشتر برای زندگی مردم متعهد هستیم.»
برای تشخیص صدا، سازمان UL ارزیابی کرد که این قابلیت تا چه اندازه فرمان‌های صوتی را به خوبی می‌فهمد و با چه سرعتی فرمان‌ها را پردازش می‌کند. قابلیت تشخیص حرکت انگشت از نظر دقت پیگیری حرکات و مؤثر بودن عملکردهای خاصش ارزیابی شد.
عملکرد تشخیص حرکت انگشت و صدا از سال 2014 در تلویزیون‌های هوشمند ال‌جی با سیستم‌عامل جدید در دسترس خواهند بود. عملکرد تشخیص حرکت انگشت با دوربین داخلی یا دوربین اتصالی ال‌جی نیز سازگاری دارد.
بازدیدکنندگان از غرفۀ ال‌جی در نمایشگاه لوازم الکترونیک مصرفی (CES) لاس‌وگاس در سال 2014 این فرصت را خواهند داشت تا فناوری‌های تلویزیون هوشمند پیشرفته را خودشان امتحان کنند.

برگرفته از
گواهی اعتبار
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه