یک اتومبیل بی‌ام‌و مختص ایتالیا و ژاپن

نویسنده:

۱۲:۴۶:۱۲

تنها ۱۰۰ دستگاه از این اتومبیل خاص که در ژاپن و ایتالیا عرضه خواهد شد، ساخته می‌شود. اتومبیل ۳۲۰ دی ایکس‌درایو تورینگ (320d xDrive Tourinig) قرار است تکامل اتومبیل سری ۳ از زمان عرضه اولین مدل از اتومبیل‌های سری ۳ را به نمایش بگذارد. در سال ۱۹۷۵ اتومبیل سری ۳ برای نخستین بار به صورت یک سدان دو در با یک موتور بنزینی و دیفرانسیل عقب ارائه شد. حالا نسخه ۴۰ سالگی این اتومبیل (40 Years Edition) به شکل یک استیشن‌واگن ۴ در ۴ یا همان دیفرانسیل چهارچرخ با موتور دیزلی ارائه شده است.

تمام ۱۰۰ دستگاهی که از این اتومبیل ساخته می‌شوند، از بسته M Sport بهره خواهند برد که شامل چرخ‌های ۱۹ اینچی آلیاژی، ترمزهای بسیار مؤثرتر، انتهای آبی متالیک در بدنه و سپرهای اسپرت است. در داخل کابین یک فرمان اسپرت و مشخصاتی به رنگ مشکی پیانو روی داشبورد به چشم می‌خورد.

قدرت این اتومبیل از طریق یک موتور دیزلی ۲٫۰ لیتری با ۱۹۰ اسب بخار توان تأمین می‌شود. این اتومبیل از یک گیربکس ۸ سرعتی اتوماتیک با پره‌های تغییر دنده‌ای که روی فرمان قرار گرفته‌اند، بهره می‌برد. سیستم دیفرانسیل چهارچرخ از طریق سیستم xDrive روی این اتومبیل به کار گرفته شده است.
 


 
برگرفته از
BMW
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه