نمایش نخستین گوشی هوشمند اندرویدی بلک‌بری در یک مصاحبه تلویزیونی

نویسنده:

۱۰:۳۹:۴۸

در دنیایی که حتی تبلیغات صوتی کوتاه نیز با مهارت خاصی ساخته می‌شوند، مشاهده تلاش ناشیانه رئیس شرکت بلک‌بری، جان چن، برای معرفی گوشی جدید بلک‌بری با نام پریو «Priv» در یک مصاحبه تلویزیونی، موضوع جدیدی است.

رئیس شرکت بلک‌بری در مصاحبه تلویزیونی خود با شبکه کانادایی BNN، به روشی ناشیانه سعی داشت گوشی هوشمند پریو را تبلیغ کند.

این گوشی جدید که روز جمعه ۳ مهرماه معرفی شد، اولین محصول شرکت بلک‌بری است که از سیستم‌عامل اندروید یا طبق گفته چن، سیستم‌عامل گوگل بهره می‌برد.

گزارشگر شبکه BNN، با بهانه این که می‌خواهد کیبورد کشویی این گوشی را ببیند، مصاحبه را آغاز می‌کند. کیبورد کشویی یکی از قابلیت‌های مهم این گوشی محسوب می‌شود و شرکت بلک‌بری امیدوار است کاربرانی را که طی سال‌های اخیر گوشی‌های اندرویدی یا اپل را جایگزین گوشی‌های بلک‌بری کرده‌اند، مجدداً به سوی خود جلب کند.

با این حال، چن هنگام صحبت با گزارشگر نظر دیگری داشت. وی می‌گوید: «می‌خواهم در پایان صحبت‌هایم کیبورد کشویی را نشان دهم؛ چون همیشه این‌گونه مردم را تحت تأثیر قرار می‌دهم».
به نظر می‌رسد رئیس شرکت بلک‌بری در مورد گوشی پریو بسیار هیجان‌زده است؛ زیرا باعث شد بینندگان برنامه منتظر بمانند و تلاش‌های وی برای اجرای کروم را تماشا کند. سپس وی با سراسیمگی و بدون هدف با زدن ضربه‌های متعدد و حرکت دستش روی گوشی سعی داشت اجرای کروم را کنسل کند.

پس از بازگشت به صفحه اصلی، وی بدون هیچ تفکری تلاش کرد تا اپلیکیشن‌ دیگری را باز کند. در نهایت به بینندگان برنامه گفت که گوشی هوشمند جدید بلک‌بری آخرین مشخصات کوآلکام، دوربین و قابلیت‌های خوب دیگری دارد.

مدیرعامل شرکت بلک‌بری که مشتاق بود برنامه را ادامه دهد و به پایان برساند، با افتخار صفحه‌کلید کشویی را نشان داد و بعد درباره ظرفیت باتری گوشی صحبت کرد که باعث می‌شود این گوشی برای خواندن ایمیل‌های طولانی ایده‌آل باشد.

درست مثل این بود که چن مدتی طولانی در تعطیلات به سر برده و روز جمعه برای انتشار این خبر که این شرکت دارای یک گوشی جدید است، بازگشته است. گویی وی مجبور بوده سریعاً مصاحبه‌ای انجام دهد و با هل دادن در مقابل دوربین‌ها قرار گرفته است.

مدیرعامل بلک‌بری در بیانیه‌ای که با دقتی بیشتر و ظاهراً توسط چن نوشته شده و روز جمعه به صورت آنلاین منتشر شده بود، اظهار داشت: «پریو بهترین قابلیت‌های امنیتی و بهره‌وری بلک‌بری را با اکوسیستم گسترده اپلیکیشن‌های دستگاه‌های همراه روی پلتفرم اندروید ترکیب می‌کند».
احتمالاً مشخصات کامل پریو طی هفته‌های آینده منتشر می‌شود.
 

برگرفته از
گوشی هوشمند اندرویدی بلک‌بری
لینک کوتاه

دیدگاه