نارضایتی برخی کاربران iPhone 6S از خاموش شدنهای اتفاقی آیفونهای جدید

نویسنده:

۰۷:۲۶:۲۱

 
البته هنوز دلیل این مشکل و خاموش شدن ناگهانی آیفون های تازه مشخص نشده است و اپل هم در این باره اظهار نظری نکرده. برخی از کاربران نیز افزوده‌اند که هنگامی سعی دارند تلفن بیچاره را دوباره زنده (روشن) کنند، با گرمی نسبتا زیادی در قسمت دکه Home روبرو شده اند.
 
تا به اینجا تجربه این مشکل توسط کاربران Reddit، اعضای فرومهای MacRumors و همچنین در بخش پشتیبانی اپل ثبت شده است. درحالی که اغلب افرادی که چنین مشکلی را مشاهده کرده‌اند، صاحب آیفون ۶ اس یا آیفون ۶ اس پلاس هستند، برخی از دارندگان آیفون ۶ هم با چنین مشکلی روبرو شده و حدس می‌زنند دلیل اصلی آن آپدیت به iOS 9 باشد و همه آتشها از گور آن بلند می‌شود.
 
پس از خاموش شدن ناگهانی آیفون، تنها راه احیاء دوباره آن این است که دکمه پاور و هوم را به صورت همزمان ۱۰ ثانیه نگه دارید تا آیفون با اجبار و به صورت اضطراری ریستارت شود. تعدادی از کاربران فرومهای مک‌رومرز نیز به دسته بندی این مشکل پرداخته اند و یک نظر سنجی راه اندازی کرده‌اند تا دریابند چه تعداد از دارندگان آیفون با این مشکل روبرو هستند. و همچنین طی این نظرسنجی در حال جمع آوری اطلاعات لازم از قبیل شماره مدل آیفونها، نسخه سیستم‌عامل و فعالیتهای کاربر قبل از خاموش شدن آیفون هستند تا آنها را در اختیار مهندسان اپل قرار دهند.
 
تا به اینجا اطلاعات جمع‌آوری شده نشان می‌دهد که هیچ فعالیت خاصی وجود ندارد که باعث خاموشی ناگهانی آیفون شود. و در این میان کاربران آیفون 6S و همچنین iOS 9.0.1 بیشترین قربانیان مشکل خاموشی آیفون را تشکیل می‌دهند. 
 

 

برگرفته از
iPhone 6S
لینک کوتاه