شباهت اچ‌تی‌سی وان اِی ۹ به آیفون

نویسنده:

۰۴:۴۸:۳۰

شرکت اچ‌تی‌سی یک محصول جدید در حال ساخت دارد و این محصول آشنا به نظر می‌رسد. تصاویر جدیدی از اچ‌تی‌سی وان اِی ۹ (One A9) به صورت غیررسمی در اینترنت و از طریق حساب توییتر @OnLeaks منتشر شده است. این تصاویر نشان می‌دهند که محصول جدید اچ‌تی‌سی چه شکلی خواهد بود.

گوشی موجود در تصاویر لو رفته تنها یک دستگاه جعلی برای نمایش در فروشگاه‌های AT&T است؛ اما به اندازه کافی برای قانع کردن ما کافی است و تأیید می‌کند که وان اِی ۹ دنباله‌روی آیفون ۶ است. یک طرح بدنه یکپارچه آلومینیومی و منحنی وجود دارد که از خطوط پلاستیکی فرو رفته برای آنتن‌ها، یک برآمدگی گرد مختص دوربین و شکاف‌هایی برای کارت مایکرو‌اس‌دی و سیم‌کارت بهره می‌برد. در پایین، سوراخ‌های مکانیکی مشخصی برای بلندگوها وجود دارد که به نظر آشناست.

البته این قیاس کمی ناعادلانه است؛ زیرا این اچ‌تی‌سی بود که برای اولین بار از کانال‌های آنتن پلاستیکی در طراحی بدنه یکپارچه آلومینیومی استفاده کرد. نه اپل. طبق تصویر لو رفته قبلی، اِی ۹ در چند رنگ مختلف فلزی ارائه خواهد شد.

همچنین این تصاویر نشان می‌دهند که اچ‌تی‌سی این بار قصد دارد اولویت‌های خود را کمی تغییر دهد. بلندگوهای استریوی BoomSound جلو، در این گوشی وجود ندارد که البته جای تأسف است؛ زیرا این بلندگوها فوق‌العاده بودند. این بلندگوها توسط چند سوراخ کوچک بلندگو در لبه پایین گوشی جایگزین شده‌اند. به جای بلندگوهای BoomSound، حالا حسگر اثرانگشت در بخش جلو قرار دارد که جای مناسبی به نظر می‌رسد.

مشخصات فنی این گوشی هنوز منتشر نشده است؛ اما طبق شایعات، عملکرد این گوشی در دسته گوشی‌های بالای متوسط دسته‌بندی می‌شود و قیمت مناسبی دارد. اطلاعات بیشتر در مراسم رونمایی گوشی جدید اچ‌تی‌سی در روز ۲۰ اکتبر (۲۸ مهر) منتشر خواهد شد.
 

برگرفته از
HTC E9
لینک کوتاه