شایعه‌‏های آیفون ٦: تاریخ ورود به بازار و سایر اطلاعات

نویسنده:

۰۹:۵۲:۱۴

به گزارش فایننشیال‌‏پست، تحلیل‌‏گر شرکت جِفِریز، پیتر مایسِک بیان کرد تاریخ واگذاری آن در ژوئن ٢٠١٤ خواهد بود. این انتظار و تأخیر، ناشی از تغییرات الزامی در فن‌‏آوری صفحه‌‏ نمایش موبایل جدید می‌‏باشدمده‏فنوریفنانتظار. به زبان عامیانه، کارخانه‌‏های اپل هم‌‏اکنون در حال تولید آیفون ٥C هستند، بنابراین حداقل چندین ماه طول می‌‏کشد تا خط تولید محصولات خود را به آیفون ٦ تغییر دهند.

آقای مایسِک پیش‌‏بینی می‌‏کند که آیفون ٦، دارای رنگ‌‏های جدید، پردازنده سریع‌‏تر و یک دوربین باکیفیت‌‏تر خواهد بود.

به‌‏علاوه اپل احتمالا یک پلتفورم پرداخت از طریق موبایل را نیز در آن قرار می‌‏دهد که شامل تصدیق اثر انگشت نیز می‌‏باشد.

سایت ipack3d.com  ادعا کرده که صفحه اصلی آن احتمال دارد در گوشه‌‏های تلفن قرار بگیرد تا فضای خالی بیشتری روی صفحه نمایش در دسترس باشد.

این سایت همچنین اضافه کرده که اپل می‌‏تواند سه سایز مختلف از آی‌‏فون ٦ تولید کند؛ دقیقا مشابه دیگر محصولات خود چون آی‌‏پُد و آی‌‏پَد.


آقای مایسِک، تحلیلگر، اطلاعاتی دارد که ادعای او را به اثبات می‌‏رساند. به گزارش بیزنس اینسایدر، وی در یادداشتی که در اواخر سال ٢٠١٢ فرستاده بود، بیان کرد  که چند نمونه اولیه از آی‌‏فون ٦ وجود دارد.

“مدل با صفحه ٤.٨ اینچی جذاب‌‏ترین مدل است. آن یک شبکه چشمی  Retina به‌‏علاوه صفحه ایگزو IGZO ، یک پردازنده A7 چهار هسته‌‏ای جدید قابل تغیییر، و یک فاکتور جدید بدون دکمه خانه home دارد. کنترل کامل از طریق اشاره دست نیز احتمالا در آن اضافه می‌‏شود.”

اپل اینسایدر که وب‌‏سایت محصولات اپل می‌‏باشد از طریق درخواست  برای امتیاز انحصاری اپل ، اطلاعاتی بیشتری در این زمینه کسب کرده‌‏است.

اپل‌‏اینسایدر گزارش کرده که حق امتیاز شامل این مورد می‌‏باشد: سیستم روشنایی‌‏ که پیشنهاد می‌‏دهد تعدادی از دستگاه‌‏ها از جمله آی‌‏فون‌‏ها “بتوانند مانند فلش نور کنترل از راه دوری که از یک دوربین قدیمی ساطع می‌‏شود، عمل کنند.”

اپل‌‏اینسایدر در ادامه افزود:” ایده وصل کردن دستگاه‌‏های دارای iOS  مختلف که به یک نفر تعلق ندارند؛  این اپلیکیشن انحصاری را می‌‏توان سیستم “فلش دوربین اجتماعی” به‌‏شمار آورد که شاید برای عکسهایی که به بیش از یک منبع نور احتیاج دارند مفید باشد.”

 ”همچنین در حق امتیاز اپل آمده که دستگاه اولیه می‌‏تواند یک دوربین اختصاصی یا یک گوشی‌‏ و میکروفون با قابلیتهای ضبط تصویر باشد، درحالی‌‏که بقیه قسمت‌‏ها می‌‏توانند هم مشابه محصولات قبلی باشند و هم هر دستگاه مناسبی که دارای قطعاتی برای تولید نور است. در برخی موارد قسمت‌‏های متحرک می‌‏توانند برای فلش‌‏زدن اختصاص یابند و در شارژر دستگاه اولیه، کابل مخصوص شارژ و یا قطعه دیگری که برای کاربر آسان است، ساخته‌‏شوند.”


منبع: اپک تایمز

برگرفته از
شایعه‌‏های آیفون بعدی
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه