برنامه تبلیغاتی جذاب Star Wars در چین: اشغال دیوار چین توسط ۵۰۰ استورم‌تروپر

نویسنده:

۰۳:۳۸:۵۲

 
آنها فیگورهای این جنگجویان را روی یکی از پلکانهای مهم تاریخی دیوار چین به صف کردند تا پس زمینه‌ای عالی برای هزاران گردشگری باشد که می خواستند در مقابل این کاراکترهای جذاب و حماسی ایستاده و عکس یادگاری بگیرند.
 
دیزنی در اکانت تویتر رسمی استار وارز نیز با انتشار عکسی از این مراسم به معرفی آن افزود و با توجه به گفته‌های آنها به نظر می رسد که احتمالا چنین برنامه بازاریابی در دیگر مناطق تاریخی دنیا تکرار شود: 
«در اولین برنامه از این نوع، ۵۰۰ استورم تروپر بر روی دیوار چین مستقر شدند تا حضور The Force Awakens را جشن بگیرند.»
 
یکی از طرفداران چینی استار وارز که همچون یکی از نیروهای امپراطوری لباس پوشیده و در صف جلوی The Force Awakens ایستاده است. 
 
یک طرفدار دیگر مجهز به شمشیر نوری
 
 
همچنین تریلر جدید فیلم Star Wars: The Force Awakens نیز روز دوشنبه گذشته در آمریکا منتشر شد. همچنین پیش فروش بلیط‌های این فیلم آغاز گشته است و سایت فروش بلیط Fandango می‌گوید که ترافیک  مشتریان باعث شده سایت تا به اینجا هفت بار رکورد بازدیدکنندگان تاریخ خود را پشت سر گذارده و برخی لحظات با مشکل روبرو شود.
 
و البته جذابیت طرفداری سفت و سخت از یک فیلم داستانی تازه‌تر نسبت به غرب است و به همین دلیل دیزنی بهتر دیده تا سرمایه گذاری تبلیغاتی بیشتری در آنجا داشته باشد. 
 
البته استار وارز ورودی دیرهنگام به چین داشته است. تمامی ۶ قسمت قبلی این فیلم برای اولین بار در ماه ژوئن سال جاری در این کشور بر روی پرده بزرگ نقره‌ای به نمایش در آمدند.  هنگامی که در سال ۱۹۷۷ اولین قسمت جنگهای ستاره‌ای ساخته شد، چین هنوز در سیطره انقلاب فرهنگی مائو بود و پخش فیلمهای سینمایی آمریکایی در این کشور ممنوع بود.
 
طرفداران چینی استار وارز در حال نبرد با شمشیرهای نوری
 
اما با رشد سریع و چشم گیر سینماهای چین در سالهای گذشته و تبدیل آن به یک بازار چند میلیارد دلاری، اکنون  زمان مناسبی برای ورود پر هیاهوی دیزنی و هفتمین قسمت جنگهای ستاره‌ای به این کشور به نظر می رسد. اما آیا فیلم‌بینها و سینما روهای چینی با این سرعت می توانند تاریخچه شش فیلم پیشین را مرور کرده و آماده تماشای هفتمین قسمت این فیلم عظیم باشند.
 

 

برگرفته از
Star Wars
لینک کوتاه

دیدگاه